Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 éve vooltam rákszűrésen és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vooltam rákszűrésen és akkor nem irattam fel fogamzásgátlót és most arra jutottam hogy mégis elkéne kezdeni szedni mert nem akarok még egy babát. Házi orvos felirhatja a receptet? Vagy lehet vény nélkül kapni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet vény nélkül kapni, ki kell, hogy vizsgáljanak, mert trombózist stb kaphatsz tőle, ha olyan a szervezeted.
2015. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tehát akkor mindenképp nőgyógyász
2015. máj. 12. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 éve voltál rákszűrésen, akkor úgyis időszerű az újjabb, szóval irány a nőgyógyász!
2015. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az gáz XD utálok oda járni kellemetlen.
2015. máj. 12. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy kell megint menned rákszűrésre, ha lejárt az egy év.

Ha eddig nem szedtél még fogamzásgátlót, akkor nőgyógyász írja fel.

Ha rendszeresen szedsz egy fajtát, akkor azt felírja a háziorvos is.

2015. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nőgyógyász, már úgyis itt az ideje az újabb szűrésnek.

Megértem, hogy kellemetlen, én sem oda járok élvezkedni, de gondolj arra, hogy sok mindent megelőzhetsz ezzel.

2015. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
még nem szedtem soha valami Nacrez fogamzásgátlót mondtak hogy az jóó.
2015. máj. 12. 12:43
 8/10 A kérdező kommentje:
hát igen
2015. máj. 12. 12:43
 9/10 A kérdező kommentje:
és egyébként ezektől lehet hízni?
2015. máj. 12. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valamelyik tabletta "jó". Mindegyik tabletta máshogy hat mindenki szervezetére, különben csak egyféle létezne, ehelyett rengeteg fajta van. Amit az ismerősök ajánlanak, lehet, hogy neked nagyon durva, elviselhetetlen mellékhatásokat okozna. Nehogy úgy menj a nőgyógyászhoz, hogy "erről azt hallottam, hogy jó, ilyet szeretnék szedni" :D
2015. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!