Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran mosol hajat?

Szesze kérdése:

Milyen gyakran mosol hajat?

Figyelt kérdés
Sokan sok félét mondanak, hogy nem baj ha mindennap megmosod a hajad, vagy mondják, hogy jobb ritkábban mosni? Most mi az igaz? Nekem zsírosodó hajam van, tehát hetente kétszer muszáj. Ez sok? Mit lehet tenni, hogy kevésbé zsírosodjon a hajam?
2010. ápr. 7. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok. Én is heti 2x mosok hajat. Sokan naponta 2 naponta mosnak amitől előbb zsírosodik és korpásodik a haj. Legalább is nálam így volt. Mióta visszafogtam magam nincs gond a hajammal. :)
2010. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
40%
3 évente 1x
2010. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Heti kétszer hajat mosni szerintem nem sok, régen én is úgy csináltam (az én hajam is hamar zsírosodik), aztán felkerültem Pestre koleszba, és a szmogtól, vagy nem tudom, mitől, elkezdek annyira ,,koszolódni", hogy minden másnap kellett. Azóta minden másnap mosom a hajam, a húgom például naponta (mondjuk, ő vasalja meg fújja rá a hajlakkot, mint az őrült), és nincs semmi baja vele. :)
2010. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg a hajat nem kéne mosni, mert öntisztuló. Egy angol, emberi testtel kapcsolatos tud. műsorban mondták. Volt egy kísérleti alany is egy nő. Hetek óta nem mosott hajat, csak fésülködött, mikor megkérdezték, hogy milyen lett a haja. Azt mondta eleinte borzasztó volt, de utána kitisztult és soha nem volt még olyan jó minőségű kellemes tapintású haja, mint akkor.
2010. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-szer.
2010. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
17.45...Ez most komoly? érdekes...
2010. ápr. 7. 18:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
minden nap bár tinédzserkorba több a hormon...
2010. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És nem tudjátok hogy a zsíros hajjal mit lehet csinálni, hogy kevésbé zsírosodjon?
2010. ápr. 7. 18:24
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
egy héten 2szer
2010. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

én heti 3-szor mosok hajat

nekem is gyorsan zsírosodik, és száraz sampont v hintőport teszek rá, mivel szárítja, és kellemes illatú is lesz:)

2010. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!