Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran mosol gatyát?

Milyen gyakran mosol gatyát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nadrágra gondolsz akkor 2-3 használatonként de ha piszkos lesz akkor rögtön amikor leveszem.
2011. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 hét kb...vagy 2, de igen, ha koszos, én is azonnal kimosom..
2011. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ hányszor volt rajtam és hogy hova vettem fel, mert. Nyáron le is veszem egyből, mert hiába csak megizzad az ember, még akkor is ha nem érzi. Amúgy heti 1* mosok nadrágokat, de van hogy csak 2 hetente, attól függ megvan-e a teli gép.
2011. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nadrágot nem kell olyan gyakran mosni mint a pólókat, ti pólót ahogy felveszitek egy nap utána már megy is a mosóba,vagy 2 napig szoktatok hordani egy pólót? (bocs h ide írtam egy új kérdést)
2011. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában a hordás mennyiségétől függően, de durván 1-2 hetente, viszont ha koszos, rögtön csere.
2011. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a nadrágot is minden nap cserélem, nem veszem fel 2x egymás után mosás nélkül, nem tudom miért, így szoktam meg.
2011. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pólót minden használat után, ha fél napot van rajtam akkor is mosom. De ha nem piszkos akkor samponos vízben átöblítem csak.
2011. aug. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pólót naponta cserélem. Nadrágot pedig kb hetente mosom. Persze nem egy nadrágban vagyok minden nap. Kb.2-3 alkalommal van rajtam 1 nadrág..de sok mindentől függ.
2011. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A gatyákat és is kb 1-2 hetente mosom, mint a többség. De kiskoromban, mikor még anyám mosott rám, ő mindig azt mondta, hogy ha nem látszik rajta a kosz, bőven ráér havonta kimosni azt is amit naponta hordok. Nagyon utáltam. Volt már ami szó szerint büdös volt.

Azóta inkább kimosom magamnak 3-4-5 használat után. Nyáron gyakrabban, ahogy írtátok is.

Pólókból, felsőkből minden nap tisztát húzok.

2011. aug. 13. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!