Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy Intim kérdés. Elég nagy...

Egy Intim kérdés. Elég nagy és kilógó kis szeméremajkak? Egyre kényelmetlenebb a bugyiban? Mondjatok valami jó tanácsot.

Figyelt kérdés
Valami nagyon kényelmes butyi típus, vagy anyag, vagy bármi érdekelne. Egyfolytában azon veszem észre magam, hogy húzogatom a bugyimat, mert annyira rossz érzés, s annyira irritálja, illetve elnyomja a bugyi. Műtétre nincs pénzem. Próbálok nagyobb méretű bugyit hordani, de az sem jó.
2010. ápr. 7. 20:55
 1/6 anonim válasza:
Most már nem csak a férfiaknak gyártanak boxer alsót, hanem a nőknek is. Szerintem probáld ki, a férfiak is azért szeretik jobban mert teret hagy a aminek kell.
2010. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik, de a boxer mitől hagy több helyet, attól, hogy 0 cm lábszárhossz helyett 20 cm anyag van rajta pluszban a lábszáron?
2010. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha láttál már boxert élőben akkor tudnod kellene, hogy nem vág be két oldalt a gumi, ami egyébbként önmagában is dörzsölhet.
2010. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi köze vannak annak, hogy a hajlatban bevág vagy nem, ahhoz, hogy a szerszám körül egyébként mennyi a hely? Semmi.
2010. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg a pamut franciabugyit.

Szerintem az jó lesz.

Nekem is kicsit nagyobbak és nekem ez vált be.

2010. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 9. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!