Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapban nem menstruál...

Ebben a hónapban nem menstruáltam, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tejeskávé szinű pötty volt a fehérneműmön(elnézést,de ennél kultúráltabban nem tudtam leírni) de csak egy napig tartott, összesen két pötty volt. Már ennek is vége. Csináltam terhességi tesztet 2 nap késés után délután, de negatív lett. Sosem szokott ilyenem lenni. Érdemes lenne kivizsgáltatni magam, hormonzavar lehet, vagy néha belefér, hogy kimarad egy hónapot? Vagy később kellene tesztelnem?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2016. ápr. 30. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdésemből kimaradt, hogy ket honapja voltam nogyogyasznal, aki kivizsgalt,es akkor teljesen egeszseges voltam(ultrahangozott is) nem vagyok kamaszlany, beallt mar a ciklusom. A terhesseget csak a negativ teszt miatt zartam ki, egyebkent lehetseges lenne.
2016. ápr. 30. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Erdemes később egy tesztet, talán korai...ha az is negatív, akkor orvos..bár ha pozitív akkor is :D

2 hónap alatt is változnak a dolgok...

2016. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is késett 10 napot, holott eddig mindig pontosan jött évek óta...de nekem akkor semmilyen pecsételés nem volt.
2016. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahogy most vegiggondoltam, 14.en volt peteeresem, akkor volt együttlét. Akkor lehet a beagyazodas jele is? Mikor teszteljek innentol kezdve?
2016. ápr. 30. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a várt után 1 héttel tesztelj. Ha aggódsz, akkor inkább menj dokihoz, de nem jelent eü problémát, ha néha egy menzesz kimarad.
2016. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segitseget! :) szep estet!
2016. ápr. 30. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!