Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogyni szeretnék, leginkább a...

Fogyni szeretnék, leginkább a has-fenék környékéről kellene. Valaki ajánlana hatékony gyakorlatokat erre a területre, amihez nem feltétlen szükséges a láb használata?

Figyelt kérdés
Futni és egyéb lábgyakorlatokat nem nagyon tudok végezni, mivel edzés közben és másnap is nagyon fáj a lábam (lábfejem és a térdem) és igazából az a rész nem olyan vészes. Persze lehetne rajta alakítani.
2016. máj. 1. 18:31
 1/6 anonim válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Ha fogysz akkor fogysz mindenhonnan és így értelem szerűen onnan fog a leglassabban eltűnni ahol a legtöbb van. Az hogy hova rakódik le az pedig a genetikádnak köszönhető. Amúgy nincsenek zsírégető gyakorlatok. Megfelelő étrend kéne és amellé a mozgás hogy gyorsabb legyen az anyagcsere. Érdemes lenne utánanézned hogy is működik ez mert nagy a zavar a fejedben. De ha lehet ne e nők lapjából meg a kiskegyedből szedd ki a hamis infókat.
2016. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, ahogy te elképzelted. Első kommentelőnek van igaza. Olvass utána, mert jelenleg nagyon nagy zavar van a fejedben.
2016. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Az alkatom sajnos nem túl jó, a has, fenék részem láthatóan is nagy, a többi viszont elfogadható.

Tudom azt, ha kevesebbet eszem akkor is mindenhonnan megy le a súlyomból, nem csak a problémás területekről. Volt már hogy így fogytam és tiszta pipaszár volt a lábam, közben meg még volt hasam akkor is, csak nem olyan nagy.

Ezért leginkább az a lényeg, hogy olyan gyakorlatokat tudjak végezni amihez nem kell a lábat igénybe venni, vagy csak kevésbé, a fellépő fájdalom miatt. Az általad felsorolt újságokat nem szoktam olvasni amúgy :)

2016. máj. 1. 18:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a második válaszolónak is. Sajnos a lábaimat akkor se fogom tudni használni 5-10 percnél tovább, mint ahogy már írtam.
2016. máj. 1. 18:52
 5/6 anonim válasza:
Senki nem kérte hogy használd a lábadat. Arról volt szó hogy először is egy megtervezett étrend kellene amit a magad érdekében betartasz. Emellett eljárhatnál konditerembe súlyzós edzést végezni de akkor a lábadra figyelj hogy ne legyen túlerőltetve. Amikor pihi napod van vagy akár edzés után elmehetsz 40-60 percet sétálni(úgyis jönnek a jó idők) ha ezt sem bírja a lábad akkor orvos. De leírom még egyszer: az hogy valaki nem fogy vagy fogy és hogy az izomból vagy zsírból történik az legelsősorban azon múlik hogy mit eszik. Olvass utána.
2016. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos tanácsot. Az étrendet persze átalakítom, ez nem volt számomra kérdés, azért nem írtam erről. Gondoltam, hogy edzéssel és a mostani étkezésemmel max szinten tudom így tartani a súlyom.

Sétálni is bírok még, elég sok ideig, azzal se lesz gond. A futást nem bírja a térdem meg a lábfejem is fáj, van otthon step padom azon végeztem eddig a gyakorlatokat, de nem éri meg a fájdalmat. Ja és van a sarkamban egy csontkinövésem is, ami most jelenleg elviselhető fájdalommal jár, orvos látta már, kezelésen is voltam vele. A súlyzózást mindenképp csinálni fogom.

2016. máj. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!