Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem az a problémám hogy a...

Nekem az a problémám hogy a fityma és a makk alja össze vannak ragadva,14 évesen ez normális? Ha lehet mondjatok valami házi megoldást, mert ilyen kis mértékű letapadás miatt nem akarok dokihoz menni! Persze ha feltétlen szükséges akkor elmegyek.

Figyelt kérdés

Ugy kb 2-3 mm-es letapadásról van szó.

Mindenképp meg szeretném szüntetni mert mikor a főnök áll, olyankor letudom húzni a fitymát, csakhogy a letapadás miatt nem tudom berakni a makk mögé és igy mindik visszavándorol


2010. ápr. 22. 17:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
egy évvel vagyok fiatalabb és pont így vagyok nem tom mi van vele
2010. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nekem is volt 4-5 évvel ezelőtt, én egyszerűen megfogtam és óvatosan (már amennyire lehet) kettéválasztottam... nem mondom, hogy kellemes érzés volt, de sikerült. Jah, és ez nem kamu, tényleg ezt csináltam.

Sok sikert :D xD

2010. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
hogy választottad szét húztad hátra?
2010. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megfogtam a fityma azt a részét, amely le volt ragadva, és lehúztam a makkról. Eléggé fájt, pedig csak 1-2 mm volt kb. Azóta nem volt ilyen szerencsére :)
2010. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a 0%om miatt ne aggódjatok, azért van sztem, mert új vok, 3 válasszal még csak.
2010. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A dokik egy rántással...


Amúgy ha utána vérzik kicsit, bepirosodik, akkor nem kell megijedni. De lehúzni tudni kell teljesen, ezért kell pisilésnél is pl

2010. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a lehúzós technikát már egyszer próbáltam, de elkezdett vérezni, akkor is fojtassam ha vérzik?
2010. ápr. 23. 13:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon finoman, a fürdés után húznám, vagy talán hirtelen rántanám, de mindenképpen a már jól kiáztatott bőrt, aztán ha vérzik, akkor fertőtleníteném pluszba
2010. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
RÁnts rajta nagyot, aztán ha bevérzik meg ilyesmi, akkor fertőtlenítsd. VIgyázz, nehogy valaki rávegyen a körülmetélésre, mert aztán utána hiába nem tetszik, nem lehet visszacsinálni
2010. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nekem es tesomnak is volt hasonlo mikor kicsik voltunk,6-8 evesek mar nem emlekszem... Tesomnak orvosi beavatkozas kellett, nem korulmeteltek, de sziket hasznaltak asszem ugy valasztottak le... Nekem hala istennek eleg volt csak az, hogy rendszeresen kamillasvizbe martogattam a kalapot :DD ezt orvos ajanlotta. aztan egyszer erosebbet huztam rajta es levalt :)
2010. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!