Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm, ezért ideges is vagyok. Ma fürdés után volt kb. 2 csepp vér, azóta semmi. (ez volt 3 órája) Ha nekem megjön, soha nem így, hanem "eláraszt". Most mi történt?

Kérlek, normális válaszokat írjatok.

21/ N



2016. máj. 3. 20:59
 1/5 anonim válasza:
Engem is eláraszt..és mikor ez történt velem is akkor én elvetéltem..lehetséges hogy most te is. Meny el orvoshoz az a legbiztosabb.
2016. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ehhez azért több infó kell. Pl: szedsz gyógyszert? voltál együtt a pároddal? védekeztetek rendszeresen? voltál beteg mostanában? szedtél antibiotikumot? idegeskedtél?
2016. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, védekezünk a párommal, óvszerrel és megszakítással. Elég sokat idegeskedtem mostanában.
2016. máj. 3. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az idegeskedés miatt késik. Nekem is mostanában így jött meg, hogy egy-két csepp vér, aztán másnapra már rendesen. Előtte rögtön elárasztott. Változik az ember...

Lehet, hogy mire ezt elolvasod már meg is jött. Ne aggódj! :)

2016. máj. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,már megjött.:) Köszönöm mindenkinek!
2016. máj. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!