Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett, ami miatt megváltozott a fiúk véleménye rólam?

Figyelt kérdés

Évekig kb rám se néztek, de pár hónapja minden megváltozott. Talán úgy október óta majd minden héten belebotlok egy fiúba, akinek tetszem, aki aztán írogat nekem, aki randizni akar stb... Én pedig ezt szinte nem tudom feldolgozni :D Nagyon örülök meg minden, de nem értem. Csak most így decemberben 7 fiú hívott el randira, én meg eddig évekig hiába vágytam egy pasira.

18 vagyok egyébként. Nem hiszem hogy sokat változtam volna az utóbbi időben, próbálok jól kinézni, és kicsit talán magabiztosabb lettem, de így is nehéz elhinnem. Létezik hogy valaki ennyire pozitívan változzon, hogy aztán a másik nem véleménye gyökeresen megváltozzon róla?


2015. dec. 28. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb az esély arra, hogy te változtál minthogy mindenki más.
2015. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kellett hogy változzál. Még ha esetleg csak a kanøs pasi lett több!

Vágytál pasira, irtad.

Ha "komolyra" gondoltál, arra vigyázz, ezek nagy többsége nem az.

De van miből válogatni legalább.

Arra azért vigyázz!

A paci el ne szaladjon veled!

A magabiztosság ne legyen gőg!

2015. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, az a durva hogy a legtöbb tényleg komolyat is akar. Azt mondják jó a kisugárzásom, megkapó a személyiségem, gyönyörű vagyok, meg aranyos. Sokszor másnap hogy megismertek. El se hiszem :)
2015. dec. 28. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Eddig akkor nem sok kapcsolati tapasztalatot tudtál szerezni.

Számit a magabiztosság is persze, ha finom arányban van a szépségeddel, kedvességeddel az kiváló.

Ameddig udvarolnak csak a második napon, az jó!

Amelyik szerelmet is vall az csak addig fog mig meg nem kap.

Amúgy meg ne feldolgozni akard!

Élvezd a helyzetet!


L

2015. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Gondolom változtál valamennyit, csak neked nem volt olyan feltűnő.
2015. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom nincs sok párkapcsolati tapasztalatom, de az emberismeretem attól még lehet jó. :)

Másrészt van 2 bátyám, csak fiú unokatesóim, több fiúhaverom, én értem a srácokat. :)

2015. dec. 28. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg valakitől, hogy szerintem változtál-e.
2015. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"... Másrészt van 2 bátyám, csak fiú unokatesóim, több fiúhaverom, én értem a srácokat...."


Édes Istenem!

Ha te azt hiszed!

Ettől még nem érted a férfiakat! Ha ennyire öntelt vagy, csak azt bizonyitja gyereklány vagy!

Sokat kell még pofára esned ha ezt hiszed!

2015. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó rendben nem kell szidni engem. Nem vagyok naiv csak ennyit akartam mondani. A Férfiak is emberek, most nem kell külön fajként gondolni rájuk szerintem. :D

Ha csak szexet akarnak? Ám legyen én meg pótolni azeretném az éveket. :P

2015. dec. 29. 13:15
 10/11 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, milyen éveket???

Amúgy valószínűleg már érettebbnek nézel ki, eddig kislány voltál.

2016. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!