Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ennek az oka? Mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek az oka? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel együtt járok órára egyetemen. Már az első órán rögtön összenéztünk és utána végig szemeztünk. Tipikusan mikor látom, hogy tényleg megragadt rajtam a szeme és ez kölcsönös volt. A következő órán megint kb 20 percig ez ment azóta meg állandóan elfordul, a folyosón meg direkt felém sem fordul. Mi változhatott? Vagy mi juthatott eszébe? Lehet van barátja és közben eszébe jutott? Amúgy csak azért nem beszéltem vele első alkalommal mert rögtön el is rohant óra végén, tehát nem az a baja, hogy csak nézem kussban:)
2016. febr. 9. 16:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Először járok így, de nem az első nő lenne az életemben bármennyire is úgy tűnik a kérdésből:D Amúgy 22F
2016. febr. 9. 16:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődött rólad és megtudott valamit ami nem tetszik neki.
2016. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem óra közben biztonságban érzi magát, nem tudsz odamenni hozzá, mikor meg lenne rá alkalmad, nem mer rád nézni, fél, hogy odamész. Zavarban van. Ciki, de tapasztalatból mondom, puhány vagyok én is. :D:D 21L
2016. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Most a másodikra tippelek (nem csak azért mert az a szimpatikusabb:D)mert biztos nem tud rólam semmit, nincs nagyon közös ismerősünk...bár ki tudja:D Viszont a második nekem is eszembe jutott és amúgy kicsit olyannak is tűnik mint aki nem tetszik magának:)Azért várok még válaszokat:)
2016. febr. 9. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:

3-mas jól mondja,szerintem is ez lehet a helyzet én is totál így viselkedem,ha tetszik valaki.

:-)

2016. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyugi, ez normális
2016. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

azért van mert láma voltál és nem mentél oda. Ennek ellenére tovább legeltetted rajta a szemed, ami valljuk be őszintén elég ijesztő egy ponton túl.


Rájött, hogy reménytelen vagy és most már elszigeteli magát tőled, kilépett a "játékból". Ennyi, roló le!

2016. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En lany vagyok, ugyanilyen:-)Ha tetszik egy srac szemezek, de abban a pillanatban ahogy alkalma lenne elhivni elkezdek zavarbajonni, es nem akarom h azt higyje h hajtok ra vagy ilyesmi, szal ugy teszek mintha nem letezne:-)) Mikozben persze nagyon tetszik:-))


Szoval szerintem szolitsd le, leven tetszel neki:-)

2016. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 es vagyok


"mert rögtön el is rohant óra végén, tehát nem az a baja, hogy csak nézem kussban:)"


elhamarkodottan írtam! hibáztam, bocsáss meg!

2016. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Külön öröm hogy csajok is írtak, így biztosabb a dolog:) Az utolsótól meg rendes volt ez a bocsánatkérés!:)Még jó hogy írtad, pont akartam már írni, hogy ,,leírtam hogy nem volt rá lehetőségem":D Tehát akkor nem csak mi tudunk ilyenen izgulni:)Amúgy örülök, mindig is szerettem volna egy visszahúzódó(bb) lányt:)
2016. febr. 9. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!