Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb fagyasztás után...

Méhszájseb fagyasztás után valóban akár már másnap lehet sportolni?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz, egyelőre annyit mondott a doki, hogy egy hónapig nem lehet nemi életet élni és tampont használni. Kérdeztem a sportot. Azt mondta azt nyugodtan csinálhatom utána. Akinek volt ilyen műtéte, valóban nem vészes? Nem igényel pihenést?
2016. máj. 5. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Bird ki legalább egy hétig ha nem akarod ujra szenvedni :) :) :)
2016. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Egy hét meg nem olyan vészes,de azért remélem nem kell többet várni utána :)


Olvastam valahol egy hónap pihenőt írnak. Remélem nem lesz annyi...

2016. máj. 5. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Erezni fogod :) amugy a testednek nemfog artani 1-2het pihi. Az meg nem a vilag vege neha kell ilyenis.:) tudom h nehez kivarni de megeri!!

Amugy fokozatosan kell visszaállnI.es akkor maris erezni fogod mennyit "szabad" mindenki mashogy reagal. Tobb kevesebb ido alatt gyogyul meg :)

2016. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Túl vagyok a kezelésen. Egyáltalán nem volt vészes. Ha esetleg valakit érint a téma, nekem a doki azt mondta már másnap nyugodtan edzhettek. Azért egy napot pihentem, de két napra rá - tegnap már edzettem. Nem volt semmi panaszom. Sőt szerintem még kicsit jót is tett.


Viszont, ez a tisztulós vizes folyás nagyon zavaró és kellemetlen...remélem hamar elmúlik:S

2016. máj. 12. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van :) elfog múlni lassab
2016. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem! :) Köszi a válaszokat, ment a zöld pacsi:)
2016. máj. 12. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!