Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg lehet jósolni az első...

Meg lehet jósolni az első mensimet_?

Figyelt kérdés
Állandóan rettegek, hogy úristen! Nehogy az uszodába jöjjön meg az első! Nehogy a suliba! Olyan jó lenne megjósolni. Annyira félek, hogy ciki helyzetben leszek, hogy az nem igaz. Már minden barátnőmnek megvan, anyukámnak 12 éves korában május 1-én jött meg az első, én meg félek, mert már volt elseje. Ha ez fontos, akkor van fehérfolyásom (rengeteg), sokszor görcsöl a hasam, már szőrösödik ott és a melleim is nőnek, na meg fájnak ha hasra fekszem.

2016. máj. 8. 04:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

" én meg félek, mert már volt elseje."

Ne már hogy azt hitted, hogy napra pontosan akkor fog, mint anyukádnak?


Anyukámnak 15 évesen jött meg, nekem 12. Ennyire lehet arra hagyatkozni.

2016. máj. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én meg tudom jósolni pontosan, de csak pénzért jósolok.
2016. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Dehogy hiszem hogy napra pontosan ugy lesz mint anyumnak, de nálunk a családban mindenkinek hasonló időben jött meg mint az anyukájának. És nekem nem kéne pontosan. Mátmint nem napra pontosan, csak évre vagy hónapra, hogy kb mikor lesz, hogy fel tudjak rá készülni... Pl.: több betétet vinnék, meg vinnék görcsoldót, ha görcsölnék, bár most is legalább hetente egyszer görcsöl a hasam.
2016. máj. 8. 08:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt a napra pontos dolgot honnan vetted? Az év se egyezik sokszor, nem hogy a nap. Ne aggódj emiatt, mindig legyen nálad betét, elsőre úgyse lesz erőteljes, legtöbb esetben kis barnázás, szóval átázni nem valószínű hogy fogsz. Szóval nem lehet megjósolni semmit se.
2016. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen de tudod a menzesz be is kell álljon

Nekem először április 23an jött meg aztan 4 év alatt állt be es 3eve mindig 10 en jön meg 30-31napos a cikluson

Anyukamnak hány napos? Szted neked is annyi napos lesz ? Es mire beáll szerinted meg mindig ugyanakkor fog meg jönni?

Sajna nem lehet megjósolni

Gorcsolhetsz. De az a baj h mivel nem tudod meg milyen érzés lehet h másnak hiszed majd az érzést :(

Nekem osztálykiránduláson jött meg es utaltam ....

hidd el akármikor jön meg akar milyen cikk helyzetben megis boldog leszel mert mar tudod h megjött es elkezdek jobban megismerni magad

Sajnos utána is lehetnek ciki helyzetek ha nehezen fog beállni :/

2016. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Aha, köszi a válaszokat 😥
2016. máj. 8. 09:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Tegyél be a táskádba 4-5 szárnyas betétet és 1-2 görcsoldó tablettát. Ez csak belefér. Ha így nyugodtabb vagy, viheted minden nap, így nem ér majd váratlanul a mensi.
2016. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet megjósolni, de szerintem nemsokára. Akár 1-2 hét vagy 1-2 hónap is lehet mire megjön. Legyen nálad betét.
2016. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oksi, viszek görcsoldót is. Betét van nálam, de az a baj, hogy anyukám tampont használ, nekem meg 1 egészségügyim van, mert amikor nem volt nálam tisztasági és az előzzőt már cserélni kellett a sok fehérfolyás miatt, akkor a milanyok.hu-s próbabetéteket használtam el, már csak egy maradt. :/ akkor vigyek tampont?
2016. máj. 8. 20:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy szerinted már közel vagy az elsőhöz és megnyugtatna, ha lenne nálad mindig betét és vetess vele vagy vegyél te. Szerintem elsőnél ne tamponozz, mert egyrészt az első valószínű, hogy kevés lesz és úgy kellemetlen érzés lenne kivenni, hogy esetleg kevés van benne. Meg így az első egy- két vérzésnél látod, hogy mennyi gyűlt eddig össze, kell cserélni vagy nem.
2016. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!