Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a fogamzásgátlót nem a...

Ha a fogamzásgátlót nem a menstruáció első napjától kezdem szedni, lehet belőle probléma?

Figyelt kérdés

Rezia fogamzásgátlórol van szó.

(Egyeb mellekhatasok, cikluson kívüli vérzés?!) Mert azt tudom (gondolom), hogy később lesz hatása.


2016. máj. 2. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz probléma belőle, de akkor az első levél után leszel csak védett.
2016. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Hisz a betegtájékoztatóra is rá van írva, hogy elkezdheted később is, csak akkor ha olyan fajta, akkor nem véd egyből. Viszont köztes vérzés bármikor jelentkezhet, ezzel számolni kell.
2016. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 évig szedtem a Reziát, most tartok épp egy pár hónapos szünetet benne. A cikluson kívüli vérzés elég gyakori, a betegtájékoztató is írja asszem, de azt is írja, hogy rendszeres szedéssel elmúlik. Nálam így volt, tehát az első hónapokban szinte folyamatosan pecsételő vérzésem volt, barnáztam, de utána elmúlt és többször nem fordult elő. Más mellékhatást én nem tapasztaltam.
2016. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!