Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hagy mondjam el, hogy azért...

Hagy mondjam el, hogy azért legalább mosson kezet, mielőtt hozzám nyúl?

Figyelt kérdés
Tudom ez lehet rém cikin hangzik, mert manapság egy tizenéves se gondol ilyenekre, de szerintem az alapvető higiénia igen is fontos. Én hogyha együtt vagyok a barátommal pl. rettegek, hogy nehogy elkapjak bármi féle szexuális úton terjedő betegséget, mert honnan tudhatnám, hogy mosott-e egyáltalán kezet, vagy bármi gondolom ez sokak számára hülyén hangozhat, mert mégis mi baj lehetne, de én mégis úgy gondolom hogy jobb az óvatosság, sajnos volt időm hozzászokni a higiéniához, mert voltam beteg és úgy gondolom azóta egész máshogy látom a világot egészségügyi szempontból, mert tényleg nem szeretnék semmit se elkapni, de hogyan mondjam ezt el a barátomnak vagy bárki másnak anélkül, hogy kiröhögne, és tényleg komolyan venné, és legalább átgondolna a következményeit? 18/l

2016. máj. 10. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
pöcöst is megkell mosni, nem elég a kéz! Ja és a fogmosás!
2016. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Szexuális úton terjedő betegséget,ahogy a nevében is benne van,szexuális úton kapsz,nem pedig egy kicsit koszosabb kéztől.Megértem,ha kiröhögnek,túldramatizálod.
2016. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hülyének vagy nézve mert hülyeségeket beszélsz. A szexuális betegségektől nm fog megvédeni a kézmosás, mivel nem a kezeddel adja át.
2016. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Jó,de ha ujjal benyúl neki,akkor nem olyan jó ám,ha koszos a keze. Elég egyszerű ám,meg kell kérdezni összebújás előtt,hogy mosott-e kezet. Lehet hülyén fog nézni,de ez van, ezt kell szeretni.
2016. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, szexuális úton terjedő betegséget nem kapsz el a puszta kezétől, de szerintem teljesen jogos kérdés. Már csak olyan hétköznapi dolgokon, hogy pénz, ajtókilincs, csengő is rengeteg olyan szennyeződés van, amit nem szívesen tudna az ember a vaginájában. Nálunk teljesen megszokott, hogy ha felforrósodik a helyzet váratlanul, akkor kiszaladunk kezet meg egyebeket mosni.
2016. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Én is meg szoktam kérni a párom, hogy mosson kezet.
2016. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem kérem meg, alapból kezet mos. Viszont nem a szexuális úton terjedő betegségek miatt, hanem mert alapvető higiénia.
2016. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!