Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van két 4 hónapos nőstény...

Van két 4 hónapos nőstény törpe nyuszim az egyik nagyon kapar éjjelente és már nem tudom h mit csináljak, nem lehet tőle aludni. Félóránként kapar/veri a rácsot. Napközben kivannak engedve legalább 3-4 órát. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szoktam kivinni őket az udvarra is de már nagyon tehetetlen vagyok már nem tudom hogy mit tehetnék még?

Köszönöm a segítséget!:)



2014. márc. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegyél be rágófát.az majd lefoglalja,és lenyugtatja.

egy kb 2cm átmérőjű 10-15 cm hosszú faág jó ,aminek leszedted a kérgét.Ezt fogja éjszakánként rágni.

Ha jól emlékszem a fűz,és hársfa,amit szeretnek.

2014. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nyuszik éjszakai/hajnali állatok. Sajnos azzal, hogy beraksz egy fadarabot, annyit érsz vele, hogy azt fogja rágni majd a ketrecet. Ezért nem javaslom senkinek, hogy a hálóba tartsa a nyuszit, lehetetlen tőle aludni.

Rakd ki éjszaka.....

Amúgy csak mellékesként jegyzem meg, hogy két nyuszi (hacsak nincsenek ivartalanítva) nem lesz jó egy helyen. Verekedés lehet belőle.

2014. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a nyuszik testvérek és nőstények, nagyon szeretik egymást amúgy szinte ősze vannak nőve.

köszönöm a válaszokat!:)

2014. márc. 10. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár hónap múlva lesz velük gondod, tényleg nem jön kikét nőstény, akkor se tesók:s csak nagyon ritkán.


Egyébként túl sokat ténleg nem tudsz tenni, ne foglalkozz vele, mert, ha ilyenkor odamész hozzá, adsz neki nasit vagy valamit, akkor csak arra biztatod, hogy tovább csinálja..ha így se hagyja abba, tényleg csak az marad, hogy éjjelre vidd ki a szobából.

2014. márc. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. márc. 11. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!