Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srac. Evfolyamtarsam,...

Van egy srac. Evfolyamtarsam, tudja hogy tetszik nekem. Ha jarni nem is, legalabb a baratja szeretnek lenni, de nem merek kozeledni hozza. Tipp? 15L

Figyelt kérdés

Felek tole. Az elutasitastol. A barati koretol.

O egy ilyen elit tarsasag tagja, de o maga szerintem normalis. Egyik oldalon uzenetbe irtam le neki hogy tetszik mert elobe meg oda sem merek menni hozza a baratai miatt. Es soha sincs egyedul.

Neha a folyoson miota bevallottam neki, ramkoszon. Amik utan pedig mosolygok es vegtelenul boldog vagyok :)

Nem beszeltunk ezen kivul soha.

Jo lenne vele osszejonni , vagy legalabb a baratja lenni.

De nem merek kezdemenyezni, mert felek mit reagal.

Es az a baj , hogy a nevemen kivul alig tud rolam valamit es ezen valtoztatni szeretnek! Szeretnem ha megismerne , mert addig hiaba varom hogy tortenjen valami.

Es nagyon erdekel mi a velemenye rolam!

Tipp , hogy mit tudnek tenni, vagy mitol lennek batrabb?

Bocsi az ekezet hiany miatt! Buek



2015. jan. 4. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azóta köszön, azt jelenti, hogy értékeli a bátorságod, esetleg te is tetszel neki. Mindenesetre szimpatikus lehetsz. Bátrabb csak attól leszel, ha legyőzöd a félelmedet és belevágsz a közepébe annak amitől félsz. Nem tudom mit tehetnél, ahhoz jobban kellene ismernem a helyzeted. De talán egy "szia, hogy vagy?" üzenetbe neki nem árthat :D
2015. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat igen csak ott van az is hogy ha ez kiderul az egesz osztalyba hogy tetszik es ra irtam akkor az egesz suli rolam fog beszelni hogy milyen gaz vagyok. Es ilyen mar tortent onnan tudom.

Ezek a mai fiatalok olyanokra kepesek egy emberrel, hogy az illeto ne is merjen suliba jonni. :/

Amugy egyszer arra gondoltam hogy viszek neki egy csokit de aztan a baratnoim ebresztettek ra hogy nem a lanynak kene ajandekot venni a fiu szamara. Es igazuk is volt. Nem adtam oda neki.

Az a gaz hogy mar banom hogy bevallottam neki. Igy nehezebb kozeledni hozza. Akkor kellett volna amikor mar megismert :(.

Ezt elb*sztam.

2015. jan. 4. 21:56
 3/4 emir72 válasza:

Semmit nem toltál el!!! Eddig jól csináltad!

Szakítsd le egy kicsit a haveri köréről, hogy négyszemközt beszélgethess vele. Pl. mondd azt neki, hogy szívesen ennél egy sütit egy cukrászdában, de nincs kedved egyedül menni, kérdezd meg elkísérne-e. Vagy elmennél egy programra, de inkább egy fiúval, mint a barátnőddel, stb. Legalább 2-3 nappal előre egyeztesd az időpontot, hogy beleférjél az idejébe - amíg nem ismer jobban nem várhatod, hogy felrúgjon egy másik programot - később viszont várd el :) .

Jobb, ha több időpontot adsz neki (pl. szerda, csütörtök vagy péntek), mert akkor ezek közül fog választani, ha csak egyet adsz, akkor az "igen" és a "nem" válasz között dönthet! :)

A környezeted hozzáállásával ne törődj! Nem az ő életük. Ha pedig valami nem felel meg számukra, ha valami gondjuk van veled: az az Ő GONDJUK, nem a tied! :)

2015. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy mar.. kiderult hogy atom bunko a srac...
2015. jan. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!