Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgös és nagyon nagyon...

Sürgös és nagyon nagyon fontos. Komoly gond lehet vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
1ik barátnömnek majdnem két hetet késett a havi vérzése. egyszer csak elesett, véletlen, oda csapódott a padlóhoz és fél órára rá elkezdett vérezni. de nem olyan mint a menzi vér hanem valahogy másmilyen szine volt. olyan sötét barna.és nagyon gyenge. ez dél elött történt vele. most már este kezdett neki átváltani a vérzése vörösre.és fáj neki. mi lehet neki a gondja? vagy ez természetes?
2010. ápr. 8. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

szia:)

ezt így nehéz megmondani, de ha nagyon-nagyon megütötte magát, akkor lehet nem ártana orvohoz menni...

mert ha nem az a fájdalomérzete van, mint amikor megszokott lenni, akkor lehet más...

de az is lehet, hogy csak megjött...

attól függ ez az egész, h mennyire ütötte meg a magát...vagy a hasát...

ha nagyon nem érezné jól magát, akkor orvos...

de szerintem nem lesz semmi gond:)

jobbulást neki:)

2010. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

nemlehet h megjött?:D

nekem pl az ugrálástól megjön:D mármint úgy hogyha érzem h megfog jönni és aznapra is várom, és elkezdek ugrálni, akkor hamarosan megjön:D

2010. ápr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén így első blicclre azt gondoltam, hogy terhes, és ezt most nem viccből írtam.

És az, hogy megjött neki, ami nem is biztos hogy menstruációs vérzés, nem jelenti azt, hogy nem lehet terhes. Érdemes lenne elmenni az orvoshoz, és megnézetnie magát. Nem csak a vérzés miatt, hanem mer ahogy írtad hogy földhöz vágódott, az is lehet, hogy beütötte valamiét.

Majd írjál, hogy mit mondott a doki.

2010. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!