Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíztok a páratokban? Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíztok a páratokban? Velem van a gond vagy természetes, hogy bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal a kapcsolatunk 1-2 hónapja vált szorosabbá. Előttem volt egy barátnője majdnem 5 évig, lassan 2 éve, hogy szakítottak, de a barátom még mindig sokat gondol rá. Olyan 2 hónapja találkoztak, mert a csaj elköltözött pár száz km-rel arrébb és meg akart vele beszélni néhány dolgot. A barátom ezt elmondta nekem őszintén még a találka előtt, és ennek nagyon örültem, ugyanakkor fájt is.

Mivel elég jó pasi a barátom, elég féltékeny vagyok, de nem mutatom ki neki. Egyszer kíváncsiságból beleolvastam egy beszélgetésbe a volt bnője és közte, és az állt benne, hogy a barátom át akarja hívni a csajt, hogy megcsináljon valamit a számítógépén (mert a csaj informatikát tanul). Ez olyan 2 hete volt. Azóta végig idegeskedtem a napokat és aztán nyíltan feltettem a kérdést, hogy visszamenne e a csajhoz. Azt mondta most már nem, aztán viccesen/aranyosan azt mondta nekem, hogy akkor sem ő fogja kimondani először az "SZ" betűs szót... tehát belém szeretett:) 9 hónap alatt most utalt rá először, igaz a komolyan csak másfél hónapja vagyunk együtt. Érzem is rajta, hogy megváltoztak az érzései, már érzem az ölelésén, hogy valóban szeret engem, nagyon figyelmes, bújós, nem gondoltam volna, hogy ilyen ragaszkodó. A szüleimmel is ő erőltette a találkozót és erre csak 8 hónap után adtam be a derekam:) Nagyon szeretünk együtt lenni, imádom őt, de folyton azon kapom magam, hogy nem tudok benne megbízni teljesen, ez szerintetek normális?? Régebben olyanokat kaptam tőle, hogy én nem kellek neki igazán meg nem hiányzok neki, nem tudna belém szeretni... persze azóta mindig mondja, hogy hiányoztam neki, meg minden szabad időnket együtt töltjük, de mondtam is neki, hogy ezek nagyon fájnak nekem még mindig! Azt mondta megvolt az oka, hogy régen azokat mondta, de most már megváltoztak az érzései. Szeretnék benne megbízni, mit tehetnék? Ti megbíztok a párotokban?


2011. szept. 28. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogok regényt olvasni, veled van a baj. Én megbízom a páromban.
2011. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát te se vagy normális, már bocs :D

1.nem véletlenül lehet ennyi karaktert írni egy kérdéshez.

2.aki így áll hozzá, az ne kommenteljen ezen az oldalon inkább, mert ez minden, csak nem segítség.

2011. szept. 28. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, az utcán is könnyebben válaszolnak arra a kérdésre, hogy merre van a Hegedűs Gyula utca, mint arra, hogy melyik utca melyik házszám alatt lehet Burek-et venni. Le kéne rövidítened a mondanivalódat, és akkor nem csak az én válaszomat kapnád meg, hanem még jó sok emberét. Mert bizony a legtöbb ember nem azzal tölti a szabadidejét hogy mások magánéleti problémáin agyal, hogy lehetne megoldani, hacsak nem kötődik hozzá valamilyen módon. Azt javaslom, írd le ugyanezt 5-6 sorban max, nem kell minden részlet, csak vázlatosan, és sokkal több választ kapsz majd. Ne a válaszolókban keresd a problémát. Remélem tudtam segíteni. Szívesen.
2011. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj nincs azzal, hogy ennyit írtál. ha meg kevesebbet írt volna azért támadnátok, hogy ennyiből honnan tudjuk? szerintem okés h egy kicsit bizalmatlan vagy. valamilyen szinten mindenki az mert félted a szerelmedet mivel szereted. de a leírtak alapján szerintem ne féltékenykedj :) szeret téged és ez a fontos. bízz meg benne ne agyalj ilyeneken mert feleslegesen idegesíted magadat! persze mondani könnyü tudom :D
2011. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!