Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen természetes gyógymódot...

Milyen természetes gyógymódot ismertek a menstruációs ciklus beállításához?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon rendszertelen a menstruációm annak ellenére, hogy már 5 éve menstruálok. Utoljára február 24-én jött meg.Fogamzásgátlót nem igazán szeretnék szedni, inkább valami gyógynövényre gondolok.

2016. máj. 11. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos is nehézkesen állítja be nem hogy te magadnak :) menj el dokihoz en se bírom a gyógyszereket de fel evet ki írtam amíg be állt :) es nem volt rossz egyáltalán sőt néha élveztem is :)
2016. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló nem is fogja beállítani, az kikapcsolja a ciklusodat, és egy mű ciklust hoz létre. Tehát azt semmiképp se szedj, mert amikor majd abbahagyod, ugyanolyan szar lesz a ciklusod.

Próbálkozz teakeverékekkel, egészségesen táplálkozz, sportolj.

2016. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó

Akkor ezek szerint en a kivétel vagyok

Fel évig szedtem abbahagytam es azota is 28-29 naposak a ciklusaim

2016. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy beszedd azt a szar fogamzásgátlót, ne tedd tönkre magad vele. Majd beáll idővel, de egy nőgyógyászhoz azért nem ártana elmenned, hogy kizárja az esetleges problémát. Emellett élj egészségesen, sportolj sokat.
2016. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!