Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális, hogy 14 évesen...

Ez normális, hogy 14 évesen nincs mellem?

Figyelt kérdés
14 és fél éves vagyok. Semmi mellem sincs szinte. 60/A-s melltartó épp hogy jó rám, még az is kicsit nagy! Szerintetek fog még nőni? Már menstruálok is. 163 cm vagyok, 41 kg. Összefügg a vékonysággal? Mit tudnék tenni?

2016. máj. 12. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván összefügg a vékonysággal, mert egy 200 kg-os lányon a háj is mell.

Semmit nem tudsz csinálni, 21 éves korodig még bőven van ideje nőni. Nem mindenkinek nő egyszerre.

2016. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel a női mell nagy részét zsírszövet alkotja,így a hízással valamennyit biztosan nőni fog a melled.De ez genetika kérdése is.Illetve még fiatal vagy.Amúgy is nőni fog még valószínűleg..

Tömegnövelő étrend mellett sportoljál.Az az önbizalmadnak is jót tesz!

2016. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 12. 21:36
 4/10 Scav ***** válasza:
100%

Ezt már leírtam egyszer, csak bemásolom:

Nekem pl. a kis cicik jönnek be, esetleg a közepes. A nagy semmiképp. Az összkép a lényeg. Vékony nőket szeretem, oda meg nem illik a nagy mell. Egy ismerősömnek lett szilikon, neki jól megcsinálták, nem is kért nagyokat. Fogásra is jó volt (megengedte, vagyunk annyira jóban) de azóta még fogyott is kicsit, mániája a testsúly, de nem edzéssel, csak fogyózással. Hát azóta már nem illik annyira hozzá.

Inkább maradt volna eredeti, kicsi. Csak a munkája miatt (diszkókban táncol, néha topless) kellett.

Ok, megnézem, de nem ilyen pár kell nekem. Nagyon sokan a kis ciciket szeretik, nagyon sok embernek meg nem is számít a mellméret. A nagyon felszínes emberek mennek a mell látványára. Ne engedj ennek az érzésnek. Aki igazán akar, az szeretni fogja a "kicsiket" vagy nem is az lesz a fontos, akkor meg azért fogja szeretni. Egy rendes férfinél már az izgató, ha a (bármekkora) mell bimbóit izgatja nyelvvel, ujjal és látja, hogy erre izgulsz. Inkább erre hajts rá. Mert sok nőnek érzéketlen. Vagyis azt hiszi, mert nem használta. Maszi közben/előtt izgatni a bimbiket kell, mert megtanulja az agy, hogy az jó. És utána már a férfitól is élvezni fogod, erogénzónává válik. És innentől kezdve csak az számít, hogy viseled őket. A legkisebb melleket is lehet úgy viselni, mint a világ legjobb melleit. És a szexnél amikor a férfi hozzá ér és látja, mit vált ki belőled, az őt is izgalommal tölti el. Ennyi a titok.


Ha nem hiszel nekem, nézz szét a világban. Google a barátod. Keira Knightley színésznő megvan? Vagy Nichole Kidman? Kate Beckinsale? Naomi Watts? Stb? Mind kis mellű, mégis szexistennők. Imádják őket.

2016. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Utolsóval egyet értek, nem számít a mell méret. Mondjuk én is a vékony lányokat kedvelem, és az ahhoz tartozó eredeti melleket. Mindegy, hogy mekkora, egyáltalán nem azt bámulom először egy lányon, teljesen hidegen hagy. Az alakját nézem.. A túl nagyok meg egyáltalán nem is jönnek be. (Arról nem is beszélve, hogy azok általában el vannak szállva maguktól, holott totál hidegen hagy..)

Csak azért írtam le, mert unom, hogy manapság minden nő meg akarja csinálni a mellét, holott egyáltalán nem az a lényeg. Keress normális pasit aki nem azért fog szeretni. Az úgysem fog megbecsülni. :)

Kérdésedre: nőni fog még ne aggódj, barátnőm is 14 volt mikor összejöttünk, neki se volt nagy, de első szex után megnőtt, lehet a hormonok dolgoztak. De ezért most ne feküdj le senkivel, ez lehet véletlen :D. Viszont az, hogy vékony vagy persze befolyásolja, de hidd el, hogy nem számít mekkora. Ez csak a társadalmi berögződés, és kellemetlenül érzik már magukat a csajok ha kicsi, de egyáltalán nem baj a kicsi higyj nekem. :)

2016. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
14 évesen normális ha késöbb kezd nőni egy haverom orvosa szerint nagyobbra fog nőni ha késöbb kezd nőni 15 F
2016. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen is akkora a mellem! :D
2016. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Most megnyugodtam egy kicsit, hogy fiúk is írtak 😍
2016. máj. 19. 18:33
 9/10 anonim válasza:
24%
Hat, ne menj el uszni :D 14/F
2016. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#9 Miért? Arra gondolsz mintha kimosts volna xd.. Am közepes mell ami úgx illik hozzá az jó és majd megnő nyugi. ;) F/13
2016. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!