Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki járt a Székesfehérvári...

Cintuskaa kérdése:

Valaki járt a Székesfehérvári Nővédelmi Központban? Alul a többi.

Figyelt kérdés
szóval babát szeretnek es elnem tudom mondani mennyire . de nem jo a menstruaciom. Egyaltalan nem jo. Elkuldtek hormon vizsgalatra ugy hogy nem jon meg. 19eves vagyok kellemetlenul erzem magam rossz a kozerzetem kellemetlen szagok vesznek korul oda lent . pedig napi rendszereseggel tisztalkodom nagyon higenikus vagyok a legkisebb dolgokra is figyelmes a ruha anyaga torlo kendok intim mosok . natur illat mentes betetek minden . es mostmar nagyon felek es tudni szeretnem mennyibe kerul egy Aids es egy meddoseg vizsgalat? Mar tobb mint 7honapja probalunk babat ossze hozni es semmi!! Ez keptelenseg! Egyszeruen mindennap ezen kattogok hogy mi a jo fene lehet. 2-3hete voltam nogyogyasznal de 4nap mulva megint elfogok menni es ha kell minden heten de mindent tudni akarok. Kerlek aki tud segitsen ,rossz dolgokat ne irjatok kerlek.es igen keszen allok ra.

2016. máj. 14. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi a panaszod azon kívül, hogy nem estél még teherbe?

Ez az első szexuális kapcsolatod? És a fiúnak is?

Milyen gyakran szeretkeztek?


Mi köze a témához egy nővédelmi központnak?

2016. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hú, ez nekem nagyon zavaros.
2016. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A novedelmi kozpontnak az hogy azt mondtak ott vizsgalnak Aidset meg Meddoseget is. Szoval gondolom igy. :( egyikonknek sem elso a szexualis kapcsolat . heti 3-4x biztosan egyutt vagyunk . a menstruaciom utolso napja pl most Márc 23án volt. Azota semmi.
2016. máj. 14. 20:16
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg hozza tennem hogy 4,5eve vagyunk egyutt regen is volt mar hogy 1-2 nem szakitottuk meg a vegen . akkor sem volt semmi.
2016. máj. 14. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:

14 éves korod óta vagy vele, és már előtte is volt mással szexuális kapcsolatod?...:-o


És milyen intim panaszaid vannak azon kívül, hogy nem esel teherbe?

2016. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" a menstruaciom utolso napja pl most Márc 23án volt. Azota semmi."


Ezt nem értem. Mit jelent, hogy azóta semmi?

2016. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
15eves korom ota mert kozel 20eves vagyok . elotte nem, nem volt . Egy 3-4honapos szakitasunk volt es ekkor mar 3honapos uj kapcsolatom volt ,letettem mar rola de vegul egymasra talaltunk ujra ez tavaly volt. De nem ezt tartom lenyegnek hanem a jelent es a jovot. A "semmi nem volt " arra gondoltam hogy sem has fajas sem fej fajas(rlotte sokat faj a fejem) semmi tunet nem volt hogy megjonne. Tesztet neztem negativ lett.
2016. máj. 14. 20:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Azon kivul "csak" az hogy rendszertelen a menstruaciom.
2016. máj. 14. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

8: Ja, értem.

7:

"De nem ezt tartom lenyegnek hanem a jelent es a jovot. "


De, fontos, mert ha volt nem szűz partnered neked vagy a párodnak, akkor lehetnek nemi betegségeid, és bármelyik okozhat "meddőséget". De ha nem volt, akkor nem lehet és nem kell ebbe az irányba gondolkodni.

2016. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valoban igaza/igazad van . es en ezt hogyan tudhatom meg? Es ha kiderulne hogy az vagyok ez gyogyithato?vagy akkor jobb ha leteszek arrol amire a legjobban vagyok?
2016. máj. 14. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!