Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol jobb, alapőosabb a kombiná...

Hol jobb, alapőosabb a kombinált 12. heti vizsgálat, a székesfehérvári kórházban vagy a Nővédelmi Központban? Jaaaaaaaa, és fontos hogy vidéki vagyok, tehát ezalapján kérnék válaszokat, hogy egyáltalán hol fogadnak inkább.12-13. héten mehetek, igaz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt kellene megtudni, hogy kivel állnak szerződésben, lehet, hogy egy céggel. Pl. Szegedről is ide küldik a mintát: [link] és több helyről az országban.

Szerintem nem lehetnek eltérések egyébként.

2010. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked:


[link]


És ez van benne: "a kombinált tesztet ingyen elvégzi, és csak az integrált tesztért kell fizetni."

2010. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint mehetek én is. Most már csak az mérdekel,hogy akkor ezek szerint 4D-s Uh-ra is mehetek ide?! Az is térítésmentes a kórházban? Babamozi:)
2010. jan. 3. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:

a sima 2 dimenziós esetleg ingyenes,de a 4 D-s még a saját kórházadban is fizetős

Sajna,azért mindenhol elkérik a nem kevés pénzt

Fehérváron amúgy 10 000-ér csinálják

2010. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!