Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor is az emésztőrendszert/b...

Akkor is az emésztőrendszert/bélcsatornát kell rendbe tenni, ha uszodában kaptam el a huvelygombat? Az, h semmi helyi kezelés nem használ, az is arra utal?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem. A hüvelygomba a hüvelyben van, ott okoz gondot.

Milyen kezelést kaptál?

Párod is volt orvosnál? Ő is kapott kezelést?

Nem szedtek olyan gyógyszert, ami gombásodást okozhat?

2016. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orvos, párom kezelése megvolt. Gyógyszert nem szedznk. Köszönöm!
2016. máj. 18. 19:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Kezelés: Cns, betadine, gynoflor, gombaolo gyógyszerek, teafa olaj, grapefruit olaj, almaecet, propolisz. Hirtelen Ennyi jut eszembe... Nulla cukorfigyasztas, ch csak zöldségből.
2016. máj. 18. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:

És a párod negatív? Csináltak neki tenyésztést?

És neked csináltak, hogy konkrétan mi is a gond?

Mert általában nem csak gomba, hanem kevert, bakteriális.

Szerintem a teafaolaj, a grépfrut, a propolisz nem kezelés.

Menj vissza a dokihoz, vagy menj másik dokihoz. Nézzék meg kenetből, hogy pontosan mi a bajod és arra adjanak gyógyszert.

Utána meg a hüvely ph visszaállítása.

Cukorbeteg gondolom nem vagy. Párod sem?

2016. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tenyésztésből állapította meg az orvos. Szerencsére nem vagyunk cukorbetegek. A szex nagyon óvatos, "altarnativ" megoldast alkalmazunk. A nőgyógyász nem tud mihez kezdeni, nemi beteg gondozón gondolkodom. Vagy háziorvosaal iratok gombaolot. Mar kezdek depressziós lenni.
2016. máj. 18. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék egy másik nőgyógyászt.

Stresszel hogy állsz? Nekem a dokim mesélte, hogy vizsgaidőszakban láthatóan megnő a betegek száma, ennyire hatással lehet rá a stressz is.

2016. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szépen, adok esélyt masik dokinak. Sajnos hajlamos vagyok stresszelni. Főleg a gomba miatt.
2016. máj. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!