Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hpv-m van. Hatékony megoldás?...

Hpv-m van. Hatékony megoldás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég fiatal vagyok 18 éves, eddig csak egy valaki volt és van az életemben a jelenlegi barátom, tehát mással szexuálisan nem is voltam együtt, csak vele. Óvszerrel védekeztünk, de mindkettőnknek kijött 1-2 hpv szemölcs, de egész kicsi. Én napok óta deprisszióban ülök nem tudom mit tegyek, mert a bőrgyógyász is össze vissza beszélt természeti kezelésekről, olyanokról amiknél látszik hogy csak rámakarja sózni az üzletét, de mogorva nem segítőkész. A szemölcseim le vannak kezelve, de nem tudom hogy mikortól számítok gyógyultnak, ő azt mondta lelehet küzdeni, de azt se tudom h milyen típusú hpv-m van; olvastam hogy lehet tipizálni, na de majdnem 20 ezer, és minden egyéb kezelés több 10 ezrekbe kerül, nekem és a családomnak ennyi pénze nincs, és úgy érzem ebből a betegségből is csak üzletet csinálnak, és hogy még egy mezei bőrgyógyász sem akar segíteni. Nagyon kétségbe vagyok esve, mert habár nagyon szeretem a párom de fiatalok vagyunk ki tudja mi lesz a jövőben, ha esetleg nem maradunk együtt, hozzám egy férfi se fog hozzám érni mert hpv vírusos vagyok, és úgy érzem ez az egész most megkeseríti az életem..

Valaki tudna hatékony gyógymódot ajánlani? érdemes lenne tipizálni?


2016. máj. 19. 21:58
 1/4 A kérdező kommentje:
meg én alapból fogamzásgátlót kezdtem el szedni, most ezentúl örökre gumival kéne szexelni? Mert nem nemiszerven jelentek meg, csak környéken. és ha orálisan kényeztetem a párom úgy is elkaphatom? a számba megjelenhet? soha nem csinálhatom neki orálisan?
2016. máj. 19. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség jól sejted . Megjelent a kapcsolatom idején is és elmúlt magától . Ez olyan mint a bélflóra segítője a bifidusz eszenzisz a joghurtba .
2016. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemigyógyászati szakrendelésen ingyenes a HPV-szűrés, ha vannak szemölcseid, tehát ezért nem kell fizetned. Amíg ott vannak a szemölcsök, addig az orális szexet is kerülni kell, sőt, még az óvszer sem elég, ezért fontos, hogy időben kezeljenek. Természetes megoldás erre nem igazán van, ecsetelni kellene, de ehhez neked is, és a párodnak is orvoshoz kell menni. Melyik városban laksz?
2016. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogy csak óvszer nélkül lehet elkapni betegségeket. Ha orálisan csináljátok akkor is lehet nemi betegséget elkapni oda vissza. Gondolom így történt. Egyikőtökben lappangott, míg a másik elkapta. El kell menni mások orvoshoz, akár magánrendelésre.
2016. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!