Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem áll fel ha szexre kerül...

GG1234 kérdése:

Nem áll fel ha szexre kerül sor, tapasztalatok megoldás?

Figyelt kérdés
18éves srác vagyok még szűz , barátnőmmel eljutottunk a szexig, bármikor máskor amikor együtt vagyunk áll rendesen kőkemény,( pettingnél sincs gond) , de amikor eljutunk odáig hogy nah most akkor lelankad és nem tudjuk újra éleszteni. A barátnőm nem szól érte semmi rosszat még , de tudom hogy zavarja. Illetve tudom hogy velem van a gond elvileg fejben, de egyszerűen nem tudom átszakítani azt a gátat ami visszatart olyankor. Valakinek volt hasonló problémája ? Hogyan győzte le? Ha nem tudom egyszerűen legyőzni esetleg első alkalomra vegyek be viagrát?
2015. jan. 18. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Sok közös zuhany egymás kézi ingerlése sok előjáték hozzá szoktat . A pirula felesleges és mérgező .
2015. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A viagrát kerüld, komoly problémáid lehetnek tőle. Ha petting közben nincs gond, akkor próbálkozzatok közben, ne várjatok petting után hosszú ideig. Ha nem megy nyomj le egy felest, hogy ne legyél annyira beparázva. Sok sikert :D
2015. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem ott jár az eszed. Koncentrálj erösen
2015. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj ,hogy nagyon rágölcsölsz.ez benyomja a blokkolást .Ugy kell nekiállni,ma csak hülyülünk,de nem lesz szex .Mivel teljesen oldott állapotban leszel ,elkap a vágy,és akkor azt gondolod ,ezt nem lehet kihagyni .Jobban fog menni,mint gondolod .Mert mi van előtte.Már órákkal előtte azon agyalsz,mi lesz ha nem sikerűl.Megint beégek a csaj előtt .Hogy magyarázzam ezt meg neki.Aztán olyan jól kell csinálnom,hogy neki is jó legyen .Ez csak pár dolog volt ahhoz ,hogy lebénitson .Nem szabad addig eljutni,hogy padlóra kerüljön az önbizalmad .Önbizalom nélkül meg nem fog menni.A padlóról igen nehéz ám felállni .
2015. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HUN_Sector ***** válasza:
egy pohár vörösbor, egy sör, egy feles oldja a gátlásokat, felszabadultabb leszel. (fontos hogy ne vedelj be alkoholból, mert az blokkol).
2015. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!