Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyi idősen...

Normális, hogy ennyi idősen még nem pontos a ciklusom?

Figyelt kérdés

17 éves koromban kezdtem fogamzásgátlót szedni, akkor nagyon tetszett, hogy mindig pontos volt a ciklusom. Két évig szedtem, aztán abbahagytam, most viszont soha nem tudom, hogy kb mikor fog megjönni. A doki szerint normális, mert ne várjam a szervezetemtől, hogy 2 év gyógyszerszedés után hipp-hopp pontos lesz, de már két éve nem szedem, és még mindig van, hogy hol 18napra jön meg, hol 27 napra. Ez viszont szerintem már nem a tabletta hatása.

Vagy ez tejesen normális, és én fújom fel? Nem szeretnék most újra gyógyszer szedni csak azért, hogy pontos legyen, csak furcsállom.

Köszi

L21


2016. máj. 20. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2 ev utan boven ki kellett, hogy uruljon a szervezetedbol a gyogyszer. En azt javaslom, menj el egy masik nogyogyaszhoz, hogy az mit mond.
2016. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előtte sem volt akkor pontos? Mert a gyógyszer nem gyógyítja ezt meg és most visszatért a gond. Endokrinológushoz kell menned aki rendbe teszi a hormonokat. A nőgyógyász a gyógyszert fogja javasolni, tapasztalat...

Egyébként nem normális, szóval szakember kell aki kezeli a kiváltó okot és nem elfedi a fogamzásgátlóval pl.

2016. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hormon rendszeredet gyötörted, és bizony ez nem málik el nyomtalanul. Valamit, valamiárt.

Majd idővel normálisabb lesz, reméljük.

2016. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, előtte sem volt teljesen pontos, viszont kisebb volt a "bármikor megjöhet" időintervallum. Akkor kb egy hétre pontosan tudtam megmondani, hogy kb akkor kell majd.

Akkor lehet ahhoz a másik orvoshoz megyek, mert több nőgyógyász is a gyógyszert javasolta, vagy arra fogta, hogy az miatt nem jó még mindig.

2016. máj. 20. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!