Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek esélyes, hogy...

Szerintetek esélyes, hogy babám volt és elment?

Figyelt kérdés

Késett a menstruációm,rosszul is voltam néhányszor de az idegeskedésre és a stresszre fogtam. Valamint mivel szoptatok ezért nem is rendszeres még. Tegnap ez távozott belőlem,előtte nagyon görcsöltem ( ami nem megszokott ) méretre összesen olyan 4 cm volt,azóta normál módon vérzek mint más menstruációkor. Nem bűzös,nem alvadt a vér hanem élénk piros és nem görcsölök. Esélyes,hogy baba volt de elment ? :(

Holnap megyek orvoshoz !


[link]


2016. máj. 22. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy darab nyálkahártya. Azért borzasztó, hogy már anya vagy és még mindig nem tudod mi a menzesz.
2016. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Védekezz, az isten áldjon meg... ennyi eszed legyen...
2016. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ,,segítő,, válaszokat. Tudom miről szól a menstruáció ( a nyálkahártya leválik és kiürül ha nincs megtermékenyült petesejt ) azonban ilyen darabot de még ehhez hasonlót sem tapasztaltam soha pedig kb. 180x volt már meg. Arról nem beszélve,hogy görcsölni se szoktam,se rosszul lenni. Ezért feltételeztem,hogy baj történt. Szeretnénk mielőbb kistestvért a gyermekünknek ezért szándékosan nem védekezünk.
2016. máj. 22. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vetelesnel volt pont ugyan ilyen...
2016. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!