Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez ciszta vagy...

Szerintetek ez ciszta vagy egy közönséges belso pattanás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy apro kis valami az intim szervem táján, amirol nem thdom micsoda. Ugy nez ki mint egy pattanás valojaban, de nagyon felek hoy esetleg ciszta. Olyan helyen jott elo, mint egy szimpla belso pattanás vay esetle egy szor tuszo gyulladas , viszont felek attol hogy ez esetleg egy bor felszín alatti ciszta. A teteje rozsaszin, kicsit lila szinu, es egy picit vérzett amikor megnyomtam, mivel az elejen biztos voltam benne, hogy ez egy közönséges pattanás. Kerlek segítsetek, nagyon felek hogy megis mi lehet. Korabban is jelentkezett hasonlo, viszont nagyon felek az orvostól, nagyon felek elmenni.

Koszi elore is.

L17



2016. máj. 23. 07:57
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt,de az pattanas volt.
2016. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt, de par hónap alatt eltunt, bármi is volt
2016. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!