Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak hogy intim...

Mit csinaljak hogy intim helyen ne pattogjak ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remelem jo menupontra nyomtam a kerdest...tehat az lenne a kerdesem hogy intim borotvalas utan mit csinaljak hogy ne pattogjak ki? Intim borotvahabot hasznalok...szornovekedessel megegyezo vagy ellentetes iranyba szedjem le? Probaltam utana arcszesszel...kamilla kremmel... sima testapoloval nagyon szaraz borre...baba olajjal... sudocremmel de egyiksem hasznal..van valami tippetek mi lehetne jo? Esetleg kamilla tat fozok es azzal be ecsetelem? Penteken jonne at a baratnom es nagyon csunya...

17/F



2016. máj. 23. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Kend be testápolóval vagy körömvirágkrémmel, az még jobb rá. Szerintem úgy is ha, ha a szőr növekedésével megegyező irányba szeded le, nem gáz a borosta. Viszont ha ennyi minden nem hatott, akkor hagyd pihenni a bőrt, péntekig el fog múlni magától. Egyébként ez nem gáz egy kapcsolatban, meg lehet beszélni, természetes dolog.

19L

2016. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tesó, ne borotvát használj!!

Epillátort!

[link]

2016. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!