Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik menstruációs naptárnak...

Melyik menstruációs naptárnak lehet igaza? Többi lent

Figyelt kérdés
A telefonomon, és a gépemen is van egy-egy menstruációs naptár. A telefonomon azt mutatja, hogy a következő vérzés, júni 17. Viszont a gépem júni 19-et mutat, és nem tudom melyik lehet a 'jó'. Fontos lenne az a két nap.

2016. máj. 25. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Oszt a naptárnak honnét kéne tudnia, hogy te mikor fogsz menstruálni? Mikor szoktál? Hány naponta? Fel szoktad írn minden hónapban? Mikor jött meg utoljára?
2016. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel fogalmunk sincs mikor jott meg utoljara meg hany naposak a ciklusaid szedsz.e fogamzasgatlot. Beallt e mar a menzeszed stb..igy eleg nehez lenne megmondani. De ha ezekre valaszolsz tippelhetunk mi is.
2016. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem te vezeted egy papír alapú naptárban? Sose értettem, miért jó ezt az egyszerű számolást is a gépekre bízni...

19L

2016. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szedek fogamzásgátlót,rendszeres és vasárnap jött meg, ma van az utolsó nap ebben a hónapban.
2016. máj. 25. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem 17.en fog de ezt tenyleg te tudnad jobban megtippelnI, Te ismered magad.
2016. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vasárnap jött meg (május 22-én), és átlagosan 28 napos a ciklusod, akkor június 19-én lesz várhatóan a következő mensi első napja. De ez attól is függ hány napos a ciklusod általában.
2016. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De abból, hogy mikor jött meg, még nem lehet tudni. Azt is tudni kell, hány napos ciklusod szokott lenni általában. És mivel az ember lánya nem atomóra, így simán belefér pár nap csúszás még szép, rendszeres ciklusnál is. Szóval a válasz a kérdésedre: 42. :)
2016. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!