Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha a menstruációs ciklusom...

Baj ha a menstruációs ciklusom hosszú?

Figyelt kérdés
A ciklusom általábban 32 nap vagy több, ez baj?

2016. máj. 24. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. A ciklus hossza 24 és 40 nap között normálisnak tekinthető, ezt több dokitól is hallottam már. A baj akkor van, ha túl sokáig tart a vérzés vagy éveken át teljesen rendszertelen.
2016. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez normális, ne aggódj. :)
2016. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 26-27 éves koromig hosszú volt, tehát 35-40 nap körül. Viszont peteérésre utaló jelek akkor is meg voltak, tehát minden rendben volt. Elég hamar összejött a baba is, mikor szerettünk volna. Most, (31 vagyok) a szülés után több évvel pedig beállt a tankönyvi 28 naposra, szintén megvannak a peteérés jelei. Tehát önmagában a 32 nappal semmi gond. Sőt, inkább azt mondják, hogy a rövid szokott problémát okozni. (AZ is akkor ha olyan 21 nap körül van, a 28-hoz képest 1-2 nap mínusz nem számít )
2016. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!