Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellben, mit gondoltok?

Csomó a mellben, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A bal mellemben még mindig ott van a csomó, kétszer mutattam meg ugyanannak az orvosnak, de ő mindig azt mondta, hogy nem kell megijednem, én még sem tudok nyugodt maradni, most kértem időpontot egy másik nőgyógyászhoz. Azt mondta nekem ez előző hogy valószínűleg ciszta... de talált benne egy másik csomót is. Akkor tényleg nem kell megijednem? néha fájdogál olyan kellemetlen érzést érzek, de lehet hogy már én képzelem be magamnak. Már ott van több mint egy éve,elváltozás vagy ilyesmit nem észlelek. De a minap észrevettem a jobb mellemben is egy kisebbet. Lehet a fogamzásgátlótól.. mert azt is abba szeretném hagyni, mert egyszer megjön egyszer nem.. lehet teljesen felborult a hormonháztartásom. Ti mit gondoltok?

2016. máj. 26. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj és már régóta ott van és nem változott, akkor ciszta lehet nagy valószínűséggel. Az orvost viszont nem minősítem, mivel nem lát át a legjobb nőgyógyász sem az ember bőrén, ildomos lett volna elküldeni uh-ra. Feltételezem fiatal vagy, de a rák nem válogat korosztályban. Neked még nem kell mammográfiára menned, de egy ultrahangot mindenképp harcolj ki. Addig keresgél orvost, míg valamelyik el nem küld uh-ra. Van egy ismerősöm aki 40 körüli, mint én, és minden évben kihisztizi magának a vizsgálatot mióta cisztái vannak, szóval biztos, hogy lehetséges. Nekem is vannak, az orvosom mammográfiára akart küldeni, de én kértem, hogy ne arra küldjön, mert az nekem iszonyúan fáj, így uh-ra küldött. Az uh-s nő morcogott kicsit vizsgálódás közben, hogy miért oda küldtek, de én nem szóltam semmit.

Szóval van az az orvos akivel lehet alkudozni, addig keress, míg nem találsz.

2016. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nagyon kedves vagy! :)
2016. máj. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!