Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Váltás vagy még várjak? Vagy...

Váltás vagy még várjak? Vagy dokit váltsak?

Figyelt kérdés

4. hónapja használom a mostanit, van pár enyhe mellékhatása (kicsit labilis a hangulatom, néha enyhe hányingerem van és fáj a vádlimon és a karomon egy-egy folt, de csak néha este és tompa, rövid ideig) de amúgy meg tetszik, sokat segített. Adjak még neki egy kis időt (még egy 3 havi adagot)? Előtte magas hormontartalmút szedtem, ez meg a legalacsonyabb jelenleg. Lehet ezért?

A doki helyette ismét magasat akar írni ha azt mondom hogy nem akarom ezt tovább.


2016. máj. 27. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A világért se! Nem tudni miről van szó, de eszedbe se jusson!
2016. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt most fogamzásgátló a téma ?

Egyébként nem ajánlatos válogatni ha egy bevált maradj annàl

Szem logikus nem bugyi h váltogasd

2016. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, fogamzásgátló, lemaradt, ne haragudjatok!!

Nuvaring konkrétan! Régen aknés volt a bőröm, de el is múlt, ez nagyon megragadt neki... és kb mind olyat akar ami pattanásos bőrre van... Mondjuk a gyűrű meg nem kifejezetten van erre szóval nem is értem...

Én is várnék még, a doki a hányinger miatt mondta hogy akkor nem vált be... és mondtam, hogy de, csak ennyi a gond és akkor mondta hogy akkor ír Diane 35-t!!! :|

Inkább kiírattam az asszisztenssel még 3 havit, mert volt aki az 5.hónap után érezte jól magát.

2016. máj. 27. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!