Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Már elegem van.

Mi bajom lehet? Már elegem van.

Figyelt kérdés

Az egész kb. fél éve kezdődött, akkor vettem észre először hogy a folyásom mennyisége nagyon megnőtt. És ez azóta is tart. Színtelen, szagtalan, nem viszket, meg semmi, de borzasztó kényelmetlen érzés. Kétszer csináltam végig a Lactofeel kúrát, 1-1,5 hónapra rendbehozta a dolgokat, de aztán ugyanúgy visszajön a folyás.

16 vagyok, nem voltam még nőgyógyásznál, de rettegek tőle, viszont nem tudom, mit tegyek, már a sírás kerülget.


2016. máj. 29. 14:54
 1/4 anonim válasza:
Szerintem mindenképp menj nőgyógyászhoz, még ha rettegsz tőlenakkor is. Hidd el segíteni fog!
2016. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. A nőgyógyász pedig nem esz meg. Szintelen szagtalan nem viszket akkor lehet ez egy normális folyamat is akár. Ha félsz akkor muszály orvoshoz menni. Nekem is van hogy több és nincs semmi bajom.
2016. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom, hogy komoly bajom lenne, de borzasztó rossz érzés kétóránként kijárni betétet cserélgetni..
2016. máj. 29. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez fehérfolyás ami normális dolog - ha más tüneted nincs.

Ha majd kell, akkor keress női orvost, vannak már elegen!

2016. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!