Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanások SOS! Már nem tudok...

Pattanások SOS! Már nem tudok mit tenni, elegem van, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag 12 eves korom ota vagyok pattanasos, a problema csak annyi, hogy mar 19 vagyok es nem mulik el, sot egyre rosszabb!! Amit tudni kell: mindig menstruacio kozeledtevel lett egyre egyre csunyabb az arcom, miutan elmult 2-3 napig nem jott ki rajta semmi, de utana ujra...Mar mindent kiprobaltam ra - 200 millio krem, etrend valtas stb...- iden augusztusban 2-3 göb megjelent az állkapcsomon, pedig sose volt ott pattanásom, csak az állam felé..tehat szeptemberben elmentem borgyogyaszhoz, folirt Roaccutant es Dienille fogamzasgatlot. A Dienillet abba is hagytam a nogyogyasz javaslatara mert amiota szedem gyulladt göbös az állkapcsom!! Nem tudom hogy a Roaccutan vagy a fogamzasgatlo okozza, vagy valami mas, de elegem van . Semmi egeszsegugyj tunetem nincs!! Nogyogyaszatilag rendben, vereredmenyek rendben, fogaszati rendben..minden rendben elvileg...egyedul hormonvizsgalatot nem csinaltak még..En arra gyanakszok hogy hormonproblema lehet es pont azt nem csinaltak még meg...es csak 3 honap mulva lehet mert a borgyogyasz beszedette velem a foggatlot...most kitalaltam h kiakarjak venni a mandulam, hatha attol van..rohadtul elegem van, szep, fiatal 19 eves lany vagyok es nem tudnak rajonni miert tiszta dudor az allkapcsom 2 honapja..eletkedvem sincs. Valakinek volt mar hasonlo????

2015. nov. 30. 21:13
 1/6 A kérdező kommentje:
* Kitalálták az orvosok h ki kell szedni a mandulám.
2015. nov. 30. 21:15
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogamzás gátlóval párhuzamosan mehet a szex is. :D
2015. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tenyleg? Kosz az ertelmes valaszt, nagyon sokat segitettel!
2015. nov. 30. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a bőrtípusod olyan (tág pórus, jól működő faggyúmirigyek, szóval amit szeborreás bőrnek mondanak), akkor szépen elkísér szinte egész életedben.
2015. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet viccesen hangzik, de működik.

Nem mondtam, hogy velem, hanem azzal akit szeretsz. Sok ilyen problémát megold a rendszeres szexuális élet.

2015. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az eszébe jutott valakinek, hogy egy teljes hormonlabort és terheléses inzulinszint meghatározást csináltasson??
2015. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!