Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendellenes vérzésem van....

Rendellenes vérzésem van. Nagyon beparaztam, mert eddig ilyen nem volt. Bovebben lent. Tipp?

Figyelt kérdés

26 Eves vagyok. Fogamzasgatlot sosem szedtem, belul sincs felhelyezve semmi ilyesmi kütyü, még terhes se voltam soha. Menstruaciom eddig mindig pontos volt. Majus 11-en jott meg utoljara, teljesen normalis volt. Ma, majus 29-en reggelre barnázni kezdtem és estére ez rendes vérzés lett. A hasam nem faj. Talan neha egy picit tompan feszit, mint mikor megjon. De ez nagyon korai , hogy megint megjojjon.

Az elmult 5 napban eleg eros influenza szeru betegsegben voltam (vagyok meg mindig) a haziorvosom napi 2 flektor port irt ki a torokfajasra, 3 napig ittam. Nem tudom ez lehet -e befolyassal erre az egeszre.

Ha nodokihoz megyek, huvelyi uton igy is megvizsgal? Vagy azt csak nagyon indokolt esetben? mitol lehet ez?


2016. máj. 29. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Megvizsgál (ha kéred)
2016. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el minél hamarabb dokihoz
2016. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!