Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét előtt közvetlen...

Kurumi kérdése:

Együttlét előtt közvetlen canesten krém?

Figyelt kérdés

Hali.

A dokival közöltem, hogy fáj belül, és mondta, hogy valószínűleg gyulladás van még. (ezelőtt használtam már hüvelykúpot rá). Azt mondta nem ír fel több gyógyszert, együttlétek előtt kenegessem canesten krémmel.. De az csak kívülre van, nem? most akkor kívülre kenjem, amikor belül fáj? ráadásul együttlétek előtt? mivan? :D



2016. máj. 31. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is: mire írták fel az eddigi gyógyszereket?
2016. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kaptam hüvelygolyót gyulladásra, ill. candidám volt, arra 6 db pevarl g kúpot. Elhasználtam mindkettőt, és annyi maradt meg a tünetekből, hogy még mindig fáj belül, az együttlétek során.:/ arra mondta, hogy gyulladás lehet még és a többit már leírtam.
2016. máj. 31. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem keress másik orvost.

A mostaninak nem sikerült kikezelnie, ezért betegen hagy. Szép kis orvos...

2016. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Valami gyulladás" mi a pontos kórkép? Óvszer nélkül csináljátok? Mert akkor soha nem fog elmúlni a nyavaja
2016. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közben megjött a válaszod, hát figyelj, másik orvos +óvszer
2016. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az infó kevés. Valamitől ki kellett alakulni a gyulladásnak.
2016. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gombánál mindketten lettetek kezelve? Mert a gomba ellen az óvszer nem véd 100%ig. Ha anélkül csináljátok: Párod volt nemibeteg vizsgálaton? Érdemes lenne egy vér és váladékteszt. Mert lehet tőle ered a gond valami olyasmi ami nála nem okoz gondot de nálad igen.

Cukrod, inzulinod rendben van?

2016. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!