Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, hogy ez mit jelent....

Nem tudom, hogy ez mit jelent. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Életem első nemi együttléte után elkezdett fájni a hasam... Leginkább a testnevelés órákon. Miután megtörtént, nem igazán véreztem, csak egy kicsit. Tehát mióta az megtörtént, egyre többet fáj a hasam. Ez akkor annak tudható, hogy nem szakadt át eléggé? Tudom, hogy furi amit kérdezek, de nagyon megvagyok rémülve, és senkinek sem merem elmondani...

2016. máj. 30. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Furcsa, nekem abszolút nem fájt, de még csak nem is véreztem. Mennyi ideje fáj már így a hasad? Csak sport közben vagy amúgy is?
2016. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Ha a szuzhartyaval lenne gond akkor az fájna lent nem a hasad nem függ össze

Menj orvoshoz szerintem

2016. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én sem hiszem hogy összefüggne de az első óta szinte mindig fáj... bár pont múltkor megjött szóval azért, de félek emiatt egy kicsit... tehát akkor nem szakadt át rendesen? mert nem annyira véreztem
2016. jún. 1. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a "nem szakadt el rendesen, mert alig véreztem" dolog úgy baromság, ahogy van. Én egyik együttlétnél se véreztem, az elsőnél sem. Nem ettől függ. Menj el dokihoz, a szűzhártyának ehhez semmi köze. Neked ugyanis a hasad fájl a szűzhártya pedig a hüvelyben van lent.

19L

2016. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!