Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy ennyit késik? 19/L

Normális hogy ennyit késik? 19/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 napja kèsik a menstruációm, máskor is volt, hogy kèsett, de akkor csak 1-2 napról volt szó. Most èrettségizem, az elmúlt 4-5 napban hihetetlenül stresszes voltam. Talán ez lehet az oka? Kicsit meg vagyok rèmülve! Terhes biztosan nem vagyok, megfelelően vèdezekünk a barátommal.

2016. jún. 1. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet a stressz miatt. Nálunk a vizsgaidőszak alatt sok lánynak maradt ki egy-egy vérzése teljes egészében.
2016. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 nap az semmi, bármikor késhet ennyit, semmit nem jelent. Nekem általában 1-2 napos eltérések vannak, az se mindig és kb. évente 1-2-szer van hosszabb (4-7 napos) csúszás.
2016. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úristen, négy TELJES NAPOT? Fúha... Jobb, ha tudod, hogy ez semmi. Nagy ritkán ki is maradhat egy hónap, ág se gáz. Szóval no para!
2016. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Attól félek, hogy nekem is ki fog maradni teljesen! Akkor majd forduljak orvoshoz?
2016. jún. 1. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha következő hónapban sem jönne meg akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2016. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondom normális, ha nagy ritkán kimarad egy hónap. Ebből a mondatból hogy szűrted le azt, hogy ez baj? :D Nem gép vagy, néha lehet hiba a rendszerben. Akkor menj dokihoz, ha 2 hónap múlva se jön meg.
2016. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kimaradhat egy, az teljesen rendben lenne. Ha a második is kimaradna, akkor viszont érdemes orvoshoz fordulnod.
2016. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek! :-)
2016. jún. 2. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!