Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Joindulatu csomo/kisdaganat...

Joindulatu csomo/kisdaganat van a mellemben. Megyek majd vissza orvoshoz hogy mindent megbeszeljunk . Telefonon ennyit mondott amit ertettem belole, meg azt h nem Kell kivenni?

Figyelt kérdés
De ha nem kell kivenni. Joindulatu...en viszont jovore mellnagyobbitast terveztem. Akkor a mellnagyobbitasommal.mi lesz valoszinuleg? Orvostol megfogom kerdezni. De addigis hatha kapok vmi ertelmes valaszt?

2016. ápr. 2. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A mellnagyobbítást felejtsd el! (Nem ezért)
2016. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazan felejtem el szivesen azt amiert annyit dolgoztam sporoltam.. es meg sporolok is hatha vmiert ujra kes ala Kell fekudni cseteltetni akarmom. Nemfogom az eletem Leeming ugy h. Anyam mindig kikell vegye a melltartom egyik felebol a pushupot..es h a tvbem.tokeletes nok vannak..vagy legalabbis a ket melluk egyforma. De koszi a valaszt.:) ment a zold kez azett.:(
2016. ápr. 2. 19:19
 3/5 A kérdező kommentje:

Az èletem leèlni ùgy.

Cserèltetni akarom..

Elegge rossz telefonról. Ne haragudj!!!:)

2016. ápr. 2. 19:20
 4/5 anonim válasza:
Szia:) nekem is volt kis csomó a cicimben, zsírcsomó. Kaptam rá szelén tablettát és attól felszívódott! Remélem neked is ennyi a bajod :)
2016. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dejoolenne.:)))
2016. ápr. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!