Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap megjött a menstruáció...

Tegnap megjött a menstruáció M, erősen görcsöltem, és két nagy darab (nem alvadt vér) hús darab távozott. Mára semmi görcs és alig van meg. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Menstruáció elött terhes tüneteim voltak amik lassan eljezdtek szünni..és híztam is ami terhességem óta nem történt meg..vajon ez amit eddig sosem lattam vetélés lehetett?de akkor miért van ilyen kevés mensim?

2016. jún. 3. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az lehetett, de orvoshoz menni eszedbe se jutott?!!!! Azonnal kellett volna menni nőgyógyászati ügyeletre
2016. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg németországban vagyok,nem igazán tudok ugrálni,meg úgy voltam vele ha nem leszek ma jobban bemegyek..de már nem görcsölök néha szurkál..viszont aggaszt a kevés menstruáció..nekem első két nap bő szokott lenni..nem tudom most mire gondoljak..darabok ma már nem jöttek egyáltalan..
2016. jún. 3. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Vetélés lehetett nálad, az szokott hús szerű lenni. Orvoshoz menj el, mert komoly bajod is lehet belőle.
2016. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom hogy az lett volna,bár elég ilyesztő volt..vetélésen kívűl okozhat még ilyet vmi?ciszta?kucsit idegesít viszont hogy ma vagyok a 3. Napon és tegnap óta tisztaságival járkálok.első nap is csak egy tampon telt meg.és csak pisilésnél,vagy ha erőlködök, látom hogy megvan egyáltalán..nem értem miért ilyen kevés nem ilyen szokott lenni..mi okozhatja ezt?
2016. jún. 4. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!