Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelése ph...

Hüvelygomba kezelése ph beállítással?

Figyelt kérdés

Voltam nődokinál a minap, méhnyakrákszűrésre mentem, de mikor elkezdte a vizsgálatot, szép kis gombatelepet talált a méhszájamnál. Teljesen tünetmentes voltam, nem tudtam róla, nagyon meglepett.


Lefújta fertőtlenítővel, és írt ph beállítására 2 fajta kúpot, fél éven át(minden héten egy kúp, a két fajtát váltva).


Ez most azt jelenti, hogy ő teljes mértékben elölte a gombát, a ph beállítás pedig megelőzés szintű kezelés lenne?



2016. jún. 3. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

a gombára valamilyen kúpot és kenőcsöt szoktak adni, utána meg ph helyreállításra ilyen protexin vagy lactinelle stb kúpot. én már jártam így, hogy panaszmentesen is megállapítottak nálam fertőzést, de egy másik doki szerint nem biztos, hogy volt fertőzésem(a kenet meg értékelhetetlen volt, szóval sose fog kiderülni, hogy pontosan mi volt).


én a helyedben azért elmennék másik dokihoz is, hátha ő másképp lát dolgokat. én egyébként annyira nem bízom ilyen téren a nőgyógyászokban már, hogy inkább nemibeteg gondozóba mentem, mert már kb a semmitől is előjött a gomba és ott normálisan kivizsgáltak.

2016. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sose láttam ilyesmit de valszeg a fertőtlenítő kiírtja a gombát,a kúp meg megtartja a rendes pH értéket
2016. jún. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!