Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi folyás. Mi lehet...

Hüvelyi folyás. Mi lehet ennek a fajta folyásnak az oka?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni!

Menstruáció után altalában darabos,nagy mennyiségű hüvelyifolyásom van.Szokott kissé zölldes irtózatosan büdös(halszagú)is lenni.3-4 napig szokott tartani.Mi ennek az oka?16 éves vagyok,van barátom akivel már 2 éve vagyunk együtt.Ő volt nekem az első,rajta kívül nem voltam mással,neki volt előttem már más lánnyal is szexuális kapcsolata de amióta együtt vagyunk ő sem volt mással.Szoktuk gumi nélkül is csinálni,lehet,hogy tőle kaptam el valamit?Néha szex közben csípő,viszkető érzésem van a hüvelybemenetnél,és fürdés után is van,hogy ezt az érzést tapasztalom.Mit tehetnék a tunetek enyhítésére?Nőgyógyásznál még nem voltam de tudom ,hogy már itt lenne az ideje,viszont nagyon kínos nekem erről beszélni az orvossal is és a barátommal is.


2016. jún. 5. 19:10
 1/6 RRR ***** válasza:

pedig el kell menned a dokihoz

ne érezd magad kínosan,hallott már cifrábbat is

és te csak egy beteg vagy a sok közül előtte,nála

2016. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvossal? Kinos? ORVOS...vagy ne panaszkodj vagy menj felnott modjara orvoshoz.itt kezdodik a női lèt nem a sexnèl. Hidd el magadnak teszel jot ha elmesz es nem lesz szovődenyed..
2016. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szexelni van eszed, de dokihoz menni nincs? És gumi nélkül dugtok? Csak gratulálni tudok...
2016. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem arra kértelek ,hogy a döntéseimet kritizáld vagy,hogy kioktass!!!!Nyilván elfogok menni orvoshoz akármennyire kínosnak is érzem a dolgot.Én csak egy kérdést tettem fel kíváncsiságból hátha van itt olyan NORMÁLIS ember aki tud rá válszolni vagy csak tanácsot adni.És amilyen okos vagy ,a válaszodnak köze nincs a kérdésemhez.Úgy hogy kérlek ne pofázz!

Tisztelet a kivételnek és azoknak akik tényleg próbálnának segíteni a másikon!Látszik,a társadalom mostmár a legalja,senki nemtesz "ingyen"semmit :D

2016. jún. 6. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki hülye, azon sajnos nem lehet segíteni.
2016. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el vele dokihoz. De ezekkel a tünetekkel úgy tűnik, hogy valami gombás fertőzés állhat a háttérben. (a színe és a szaga alapján) Amúgy gombás fertőzés kialakulhat akkor is ha antibiotikum kúrán voltál a közelmúltban. De az a biztos, ha elmész orvoshoz és ő majd elmondja mi a teendő. Amúgy lehet, hogy a pároddal sem ártana elbeszélgetned, mert így lehet, hogy őt is megfertőzted...
2016. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!