Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászom 1 éven belül a...

A nőgyógyászom 1 éven belül a 6. fajta fogamzásgátlót írta fel barna folyás ellen, nem tudom, hogy kiváltsam e a legújabbat mivel az eddigiek sem hatottak, inkább csak egyre rosszabb lett. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 évig szedtem a cypromix nevű fogamzásgátlót, nem volt vele semmi gond míg a 4. évbe elő nem jött barnás folyás. Elmentem az orvoshoz és írt másik gyógyszert mondva, hogy ezt szedjem 3 hónapig és elmúlik. mikor visszamentem mindig ugyan ezt mondta és felírt egy újabb gyógyszert de a helyzet csak egyre romlott. Ma felírt egy Zoely nevű gyógyszert de nem tudom, hogy beszedjem e. Segítséget szeretnék kérni, hogy valaki volt e már ilyen helyzetbe?

2014. márc. 14. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy rendes orvoshoz, aki nem csak felír, hanem kenetet vesz és kivizsgál.
2014. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is új gyógyszer helyett inkább új orvost tanácsolok.
2014. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, végül orvost váltottam. Ő elmondta, hogy írhat még fel vaktában ezer meg egyféle gyógyszert, de bevallotta, hogy a hormongondok nem az ő asztaluk, hanem endokrinológusra tartozik, így továbbküldött endokrinológushoz.
2014. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5 hónapja megvizsgált vett kenetet azon minden rendben volt. De ma este be kellene vennem az új gyógyszert , de nem tudom mit tegyek, mert már undorodom az összestől, mert állandóan szedem és semmit nem használ ez a bajom ellen egyik sem. Egy ismerősöm mondta, hogy ő is volt ilyen helyzetben és ő abba hagyta a gyógyszer szedést azóta semmi baja. de nem tudom , hogy nem e még nagyobb bajt okoznék azzal ha most nem szedem be ezt az új fajtát.
2014. márc. 14. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyamatosan barna folyásod van, az NEM EGÉSZSÉGES.

Menj egy másik orvoshoz, aki rendesen kivizsgál.


Tapasztalataim szerint a magánorvosok jobban odateszik magukat.


Az SZTK-ban lesz*rják az embert.

2014. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!