Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik az első nőgyőgyasz...

Mi történik az első nőgyőgyaszati vizsgálaton?

Figyelt kérdés
nincs semmi gonndom, a menstruációm is rendszeresen megjön. megfogja állapítani hogy szűz vagyok e vagy nem vagy valami ilyesmi?? (anya akarja h elmenjük)
2016. jún. 6. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek mentek, ha semmi baj...? 18 éves kor alatt, vagy amíg nem szexelsz, rákszűrésre se kell menni.

19L

2016. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

érdemes megszoknod a dolgot mert egy nőnek 2-3 évente el kell mennie szűrésre.

beküldenek egy fülkébe ahol le kell vetkőznöd alulról.

ha szégyenlős vagy húzz szoknyát és csak a bugyit vedd le.

zokni, cipő maradhat.

utána behívnak a vizsgálóba ahol fel kell feküdnöd egy asztalra aminél van két lábtartó, oda fel kell tenned a lábad, a szoknyád pedig felhúznod.

a doki bevezet rövid kis fém csövet amiből annyit érzel hogy hideg.

utána a fém csövön keresztül egy hosszú fültisztítóhoz hasonló pamacsos végű kis botot vezet be amivel megdörzsöli a hüvely végét és kiveszi.

utána megnyomkodja a hasadat hogy a méhed mekkora, érdemes a vizsgálat előtt pisilned hogy ne érezd magad hülyén.

közben diktálja a leletet az asszisztensnőnek.

ennyi.

felkelsz, felöltözöl, és mikor kész vagy kapod a papírt a kezedbe a lelettel.

2016. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam szűz koromban nem dugott be a doki semmit, egyszerű manuális vizsgálatot végzett. Persze közben egyszer használatos gumikesztyű van rajta. Én szóltam, hogy szűz vagyok. Plusz még végbélbe is benyúlt, mivel van, amit szüzeknél csak így tud megtapogatni.
2016. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazabol az a baj hogy anyam hiszi azt hogy szuz vagyok. De nem. Es nem akarom hogy kideruljon. :/
2016. jún. 10. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukád eleve várjon meg a varóba,ez intim vizsgálat ezt nem kell látnia,meg így te is nyugodtan tudsz az orvossal beszélgetni,kérdezgetni.


Az orvos nem fog beszámolni arról anyukádnak hogy nem vagy már szűz,erre még is kérheted


Hány éves vagy?

Remélem nem 14-15 éves azért.


Ha szégyenlősebb vagy női orvost keressetek,előtte kevésbé ciki levetkőzni és ha tudsz magán orvoshoz menj,igaz fizetni kell,de diszkréten ott a vizsgálat,előbb felöltözve beszélget,kérdezget az orvos,majd utána szól menj a vizsgáló ágyhoz ott alul levetkőzöl (bugyit,nacit leveted,zoknit marad)

2016. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!