Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalommal az orvosnál!?

Első alkalommal az orvosnál!?

Figyelt kérdés

Első alkalommal kell nőgyógyászhoz mennem nagyon erős menstruációs görcsök és ájulás miatt.Azonban nem volt még párkapcsolatom és bár ez nem kizáró ok, nem éltem nemi életet,tehát szűz vagyok.Tampont sem tudtam meg használni, ez esetben mire számíthatok a vizsgálat során?Hogy működik? A kellemetlen szót használták a többi kérdésben de véleményem szerint a fogtönesre is azt mondják csak kellemetlen,mégis kérünk fájdalomcsillapítót inkább. Olvastam évekkel ezelőtti kommenteknél hogy végbélen keresztül vizsgálnak,de már nem jellemző.Tehát őszintén kérném ki a véleményeteket, a tapasztalataitokat. Ha esetleg van\volt valaki hasonló cipőben. (A le kell vetkőzni és szégyenlősség rész nem igazan zavar,csakis a fájdalmassága rettent. Magánrendelésre megyek, bár a mai barbár világban már nem számít nagyon.)

(22/l)

Köszönöm válaszaitokat!



2016. jún. 7. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ezt nem lehet így megmondani, mert ha tampont se tudsz használni és szűz vagy, nem szoktad magadat ujjazni sem, akkor teljesen más lesz a te hüvelyed számára a hirtelen tágítás egy eszközzel a kenetvételhez, mint mondjuk nekem, aki szuper tampont használok és heti 5-ször szexelek.
2016. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem szűz koromban még végbélen át vizsgáltak illetve kicsit hüvelybe is benyúlt a doki, de csak a szűzhártyáig. Olyan szúró-csípő érzés.

Gyanítom, hogy egy hasi ultrahangra is számíthatsz ilyen panaszokkal, az legalább fájdalmatlan. Úgy tudom, indokolt esetben van eszköz, amivel szűzhártyán keresztül is "be lehet kukkantani", de erről többet nem tudok, én is a neten olvastam róla csak.

2016. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!