Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire gyakori a fájdalmas szeretkezés? Normális hogy kevésbé nedvesedek?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok. Úgy kb 2 hetente 3-4 napra fellépő panasz,hogy hiába minden,egyszerűen nem nedvesedek. Sikosító nélkül nem menne. Aktus után beduzzad a hüvely bemenet körül, és fáj kb 24 óráig. Ha nem használunk síkosítót, még a bőr felső hámrétege is lehorzsolódik. A doki szerint ez pszichés alapon van. Én azt hittem valami fertőzés, de azt mondta nincs baj. Van bárkinek hasonló tapasztalata? Mert nagyon kellemetlen, időről-időre visszatér. Sőt! A hétfői orvosi vizsgálat (gumikesztyű....) után ugyanúgy ilyen problémával küzdök jelenleg. Nyilván a dokira nem kell nedvesednem, nade ez a bőr lehorzsolódás???? Egyetlen vizsgálattól?
2009. jan. 8. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Hüvelyi szülés után három héttel már nem nagyon bírtuk. Csak annyi problémám volt hogy a gátam megduzzadt és ugyanugy éreztem azt a területet mint gátmetszés után megnéztem de nem horzsolódott fel csak érzékeny volt. Egy gátmetszésem volt és nem repedtem így nem volt gond. A nedvesedés pedig ugyanolyan de ha mégsem megkérem apát hogy vesse be minden ügyességét...
2009. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem pl. a dokim nem is javasolta a szexet 12. hétig. Azután is azt mondta, hogy csak óvatosan! Ha nem megy, akkor meg nem kell erőltetni, van más módja is az együttlétnek. De én végig elég bő folyással rendelkezem, lehet, hogy később neked is beindul.

Próbáljatok egy kis szünetet tartani és hátha megnyugszol kicsit és jobb lesz.

Minden jót!

2009. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen sztem is pszichés...én hasonlóan voltam, előtte szinte mániás:)Utána terhes lettem s a hormonok meg minen, én simán kibírtam volna 9 hónapot anélkül...:)De persze férjemet nem hanyagoltam de én se nedvesedtem meg egyfolytában baba járt az eszembe h nehogy vmi baja essen nem rossz e neki stb...persze h nem rossz amúgy neki...sztem legtöbbünkben ugyanez játszódik le...türelem
2009. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 hónapja szültem és még mindig ez a problémám. De nem hiszem abban, hogy pszihés oka lenne. Szerintem inkább egészségügyi okok miatt van!

2009. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Minket eltiltott az első 12 hétbe a doki a szextől azt hittem megőrülök miután eltelt az első 12 hét mintha elvágtak volna valamit nagy ritkán mikor kívántam se nedvesedtem be szegény párom sokat próbálkozott végül beszereztünk síkosítót most a 26.hétbe járok van pár alkalom amikor olyan vagyok mint régen de nagyon ritkán, mikor dokihoz megyek mindig mondom neki hogy ne sajnálja a síkosítót.Annyira nem aggódok mert ahhoz képest hogy azt hittem nagyon sokáig nem fogom kívánni és nem is fogok nedvesedni javulgat a helyzet

2009. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!