Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudm mi van velem ez...

Nem tudm mi van velem ez normális? Miért nedvesedek be mindig?

Figyelt kérdés

Miért nedvesedek be mindig? És észre se veszem, csak amikor elmegyek wc-re, hogy fehér a bugyim meg nedves. És ciki, mert alig győzöm folyton letörölgetni, hogy anyukám ne vegye észre. De nem tudom miért van, nem gondolok egész nap a szexre meg nem tudom én mire...semmi izgatóra...márpedig nem csak akkor kéne nedvesednem ha izgatóra gondolok? És engem idegesít, hogy amikor anyukám kimossa, nehogy meglássa.. Mert elég sok fekete bugyim van, és azokon nagyon látszik. De nem cserélhetem le az összes bugyimat fehérre...vannak fehér meg színes bugyijaim is, de több fekete....

Jó, lehet ez egy hülye kérdés, ne szóljatok le ezért....csak most már gondoltam felteszem.

17/L



2016. jún. 8. 13:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Ennyi idióta riogatást amiket itt összeírtak!!!

Semmi bajod sincs, ez TELJESEN normális ugynevezett fehérfolyás! Minden nőnek van ilyen, csak a szerencsésebbeknek szinte alig.

Ha más tüneted nincs akkor nyugi. Vegyél tisztasági betéte és bizony be kell tenned a bugyiba, mint oly sikunknak.

2016. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez normális.
2016. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jún. 10. 12:34
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Megtudhatnám, hogy a #9-et miért pontoztátok le?

Csak?


Aki pedig azt írja, hogy a kérdező ne menjen el orvoshoz, az vállalja majd a meddőségi kezelések költségét, ha kell?

Igaz, lehet akár egészséges is.

De ha mégis beteg?

Lehet pl. gombafertőzés. Kezelés nélkül az cifra dolgokat tud ám csinálni!

2016. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%

Meddőségi kezelés... te jóIsten miket nem írsz...

Esetleg agytífusz is lehetne?

2016. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sima fehér folyásod van,ami tini korban jelenik még 9-14 éves korban.Ez természetes folyás,a hüvely tisztítását szolgálja,színe fehér,átlátszó és ha a folyás száradni kezd halvány sárga lehet.Mivel ez is testnedvek,pici szaga lehet.


Embereként eltér a folyása mennyisége,van akinek kevés van, másnak egész sok.A boltba tisztasági betétet(kisebb,vékonyabb betét direkt a folyása lett kitalálva) lehet venni,azt tegyél a bugyidba akkor a bugyidba tiszta marad és a tisztasági betétet cserélhető is tudod.

2016. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!