Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Foltos méh"? Ilyen létezik?

"Foltos méh"? Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek 2 hónapja kevesebb menstruációja jött, a múlt hónapban pedig csak 1-2 napig barna és csak egy csepp vér. Arra gondoltunk, hogy terhes, csináltunk tesztet 2szer, mindkettő negatív lett, utána elmentünk nőgyógyászhoz, aki azt mondta nem terhes, de a barátnőm elmondása szerint(én nem voltam bent vele a vizsgálat alatt) azt mondta neki az orvos, hogy valami pöttyök/foltok vannak a méhe peremén és hogy ilyen méhhel vannak akik csak évi 1-2 alkalommal menstruálnak, s hogy nehezebb a teherbeesés is.

Ő így mondta el nekem mikor kijött, kapott valami gyógyszert a fehér folyására és arra h már 2 hónapja nincs rendes menstruációja arra annyit mondott, hogy ne aggódjon, mert megjön majd. Valaki hallott már ilyenről? Légyszíves segítsetek. Lehet, hogy mégis terhes és az orvos nem látta? :o

Én 20 éves vagyok, Ő 17, nem szeretnénk gyereket!



2016. jún. 12. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100% hogy nem terhes..
2016. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ez a foltos/pöttyös méh? valaki hallott már róla?
2016. jún. 12. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Sebes . Gondolom mehszajseb. De pottyos mèh... passz.
2016. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Endometriózis? Tippelek. PCOS ? Meg kellene nézetni másik nőgyógyásszal.
2016. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt a PCOS-t nem hinném, mert nem szőrösödik jobban, mint bárki más és nem is túlsúlyos.

A másik betegség sem valószínű ő még sokszor azt mondja, hogy neki nem is fáj amikor menstruál, s szex közben sem, egyedül a kutya pózt nem szereti, azt tudom h fáj neki de a többi nem :D

De ez csak az én véleményem. :/

2016. jún. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!