Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a tampon felhelyezése?

Fáj a tampon felhelyezése?

Figyelt kérdés
Második napon megpróbáltam felhelyezni de nem tudom felnyomni mivel rettentően fáj. Mi lehet a baj? (szűz vagyok)

2016. jún. 12. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a vérzésed? Minivel próbálkoztál?
2016. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
eléggé vérzek, és nem minivel, mert úgy hallottam hogy simával is sikerülnie kéne
2016. jún. 12. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad, hogy fájjon. A legtöbbször az a gond, hogy nem helyes irányban próbálják feltenni. Ki kell tapasztalni, kicsit el kell dönteni, vagy nem tudom hogy írjam értelmesen, szóval nem csak úgy felfelé tömködni.
2016. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden képpen minivel próbálkozz az is lehet, hogy fájni fog a felhelyezése először picit, de ha nagyon fáj akkor inkább hagyd.
2016. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a sima? Tamponból van mini, normál, és ennél nagyobb is. Neked szűzként a minivel kellene kezdened. Ne fel, hanem hátrafelé told, mert úgy áll a hüvely. Lazíts közben.

19L

2016. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsi a lyuk a szűzhártyádon valószínűleg. Ne erőltesd, mert elszakad a szűzhártyád.
2016. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!